Dünya kupasını Almanya aldı bunun hakkında düşünceleriniz?

Dünya kupasını Almanya aldı bunun hakkında düşünceleriniz?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• rüya bitti uyan artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Soruya bakınca bir an kendimden tereddüt ettim. Ulan acaba Arjantin kazandı da ben mi yanlış biliyorum diye. Daha kendime gelemedim, bileklerimi kolonyayla ovuyolar kendime geleyim cevap vericem.

0|0
    0|0
    • Yok ya ben Arjantin'in kazanmasını istiyodum ondan öyle şey olmuş başlık ;))

• hayırlı olsun kanks

0|0
    0|0
  • kimse anlamamış soru çok zekice olmuş tebrik ederim. Hakettiler aldılar son maç biraz sıkıcıydı ama arjanti'nin almasını isterdim

0|0
    0|0
  • 2-3 maç dışında tüm maçlarda harika oynadı.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı diyorum :)))

0|0
    0|0
  • kim kazandı

0|0
    0|0
  • Kuzey kore tv si biz aldik diyo. hatta amerikayi 4-0 cini 2-0 japonya yi 7-0 yenmisler

0|0
    0|0
  • Benim için hak eden Arjantin'di. Hak eden Messi'ydi. Yazık oldu adama. Yanıdakiler destek olamıyolar ki. bir Di maria adam gibi oynuodu onu da sakatladılar.

0|0
    0|0
  • Başlık ve içerik yanlış olmuş. Tek hak eden takım Almanya idi, sürpriz yok sonuçta.

0|0
    0|0
  • arjantin aldı almanya kazandı o aldı kim kazandı ekme adfkasnf ekmled elemek ekm le error

0|0
    0|0
  • Sende GS taraftarı olup sarı lacivert giyenlerden gibisin...

0|0
    0|0
  • Soru basligi ne gzl aciklmada almanya kazandi supersin sen ya :)

0|0
    0|0
  • Kadini n futbol anlayışı;) kazan kupayinaliyo kaybeden değil arkadaşım ;) yani Almanya aldı kupayı;)

0|0
    0|0
  • Ne düşüncem iyi top oynadılar aldılar... zaten almanya alınca Türklerde sevindi:):)

0|0
    0|0
  • Hollanda almalıydı hiç zevkli bir final maçı olmadı. Ama yinede kazananı tebrik etmek lazım

0|0
    0|0
  • Hek etti aldi iste bro :D

0|0
    0|0
  • o bu değil de arjantinin kalecisinin eşi kupayı alırlarsa rihanna ile birlikte olmasnı vaad etmiş.. gerçi nasıl olacak bilmiyorum ama.. garip ya.. ama bir yandan da heves etmedim değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakeden Almanya idi, Almanya aldı.
    Sonuç değişmedi yani.

0|0
    0|0
  • Hakkettiği gibi aldı ne diyim zuzu ^^

0|0
    0|0
  • Tanker aldı hakettiler :D

0|0