Kilo kaybına engel...

selam arkadaslar, enka'da uzun mesafe koşucusuyum bir baska deyişle maratoncuyum, yanlız ciddi bi sıokıntım var...klüple günde 20-25 kmyi bulan antremanlarımız oluo, bireysel olarakda 30 km civarı spinning antremanı ile günde 2 saat civarı top oynuorum hergün...yaklasık 2500 kalori civarı bi kaybım oluo günde vücudumun kendi yaktıgı haricinde..2000 de normal yakılan kaölori, totalde 4500-5000 civarı harcıorum..deli gibi yemek yememe ragmen kilo kaybını önliyemiorum, hergecen gün birazdaha kilo veriorum...günde 1 kilo et, 4-5 tabak karbonhidrad, 2-3 tabak sebze ile sınırsız meyve ve tatlı yiyorum ama haftada 2 ser 3 er kilo kaybı devam edio...bi önerizin varmı? not: cevap olarak antreman miktarını azalt'ı kabul etmiorum...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Enkada iyi hocalar ve beslenmenizi ayarlayn uzmanlar vardır burada bunun cevabını arman doğrumu :) yeteri kadar karbonhidrat ve protein almıyorsun herhal beslenmen yetersiz belki sana destekleyici ürünler gereklidir tabii bunu ancak uzmanlar söyleyebilir.. ek besinler falan filan.. enka ya yüzmeye giderdik küçükkene daha sıkı takp ederledi o zmanlar neyse..

0|0
    0|0
    • ona bkarsan hiçbişeyin cvbını burda aramamak lasım o zmn:) haklısın, sonucda mantık basit, aldıgından faslasını veriosan bu sonuc olur ama inan normal bi insana göre 10 kat fasla yiyorum ama bi yere kadar...günde 1 kilo et 3-4 tabak makarna yiyosam dedigin gibi 2 kilo t 7 tabak k.hidrad almam gerekioda oda biyere kdr bnde hayvan diilim yani mideninde bi sınırı var...yeni bi havuz acıldı bu arada gene bekleriz yüzmeye gelirsen:)

• ya laf olsun die actım, günde 4654754 tane antrenör, 76574 tane sporcuylayım..daha gecen gün fenerli emreyle konuştuk..herkesin dedigi şu, ztn prof idmanlarını ypıosun klüpde, bi kere onun dışında top oynamayı bırak, günde 2-3 saat top oynuorum ki cok ciddi bütün mac sprint artı deparlı oynuorum..onun dışında bisiklet hastalıgım var, ormana gidiorum en az 30 kmde orda basıorum..milletin dedigi bu ekstraları bırakmam lazım oldugu..bide bisürü takviye veriolar karbonhidrad protein tozları vs...

• eh yani sende neden kendini o kadar hırpalıyorsun.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya benim tanıdığım koşucular hep aşırı zayıftı nedense. Çok titizlilikle yemek seçmek gerekiyor herhalde.

0|0
    0|0
    • o antreman temposuna yemek dayanmıoda ondan..tam tersine titizlikle secmekdeen ziyade herseyi yemek gerekio..bide sürekli yemek...zaten ya antremandayım ya yemek yiyorum yada uyuyorum...

• Titizlik derken besin değeri yüksek olan yemekler. Ne bileyim gün içerisinde o protein karbonhidrat dengesini ayarlamak mesela. Ama kesinlikle her şeyi değil. Tabii bunu bir diyetisyene danışsan süper olur.

• Ksikandım çok

0|0
    0|0
  • Neyaptin abi sen ya 2500 biz gelisi zaten indir biraz

0|0
    0|0
    • evden çıkışımla girişim arasında 4 kilo oynuo...sabah antremana gitmeden 65 dim...şimdi bi tartıldım 61...bide arada 2 ögün yemek yedim buna ragmen...

• çok çok yemek

0|0
    0|0
  • hareket yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• supplemente yönel hacı karbonhidrat al sütle karıştır 1 litre al sana kalori bombası

0|0
    0|0
  • karbonhidrat tozu almalısın bsn true mass..günde 2 porsiyon al yoksa karşılayamazsın ihtiyacını

0|0
    0|0
    • kac kasık aliyim kac ml süte karıştıriyim..detay veririmisin...

• vücut geliştirme yapmıorsan protein tozu gereksiz bir faydası olmaz sen dediğim ürünü al dünyada 1 numara

• kıskanılcak durum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...