Kilo yardim edin lutfenn :(((?

Arkadaslar 35 kilo felan fazlam var gunde maksimum kac dakika yürüyüm ve normal nabız yukselmeden yurursem ayda kac kilo veririm vede nabiz yukselerek kossam kac kilo veririm ayda :/

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• şu an uzanıyorum uzun uzun yazamayacağım beni takibe al bir ara ben sana diyet ve spor programımı anlatırım. Ramazandan önce 20 günde 10 kilo verdim ramazanda kilomu koruyorum malum çok fazla davete gidiyorum ne kilo verebliyorum ne de alıyorum. Ramazandan sonra bir 10 kilo daha vereceğim o da 1 ayda gider sanırım. Vitaminsiz kalmadan hastalanmadan kilo vermek için özen gösteriyorum sen de söylediklerimi uygularsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ayda en fazla 5 kilo vermelisin fazlası sağlığını bozar. 1-1,5 saat yürüyüş işine yarayabilir ama dinlenmeden tabi. Koşu daha etkilidir. Günde 1 saat yürürsen, 250 kcal yakarsın, ayda 7500 kcal yapar, o da 833 gram yağa denk gelir. Yani sade yürümüyle kilo vermek zordur. Beslenmene de dikkat etmen lazım. Aç kalmak da çözüm değil metabolizman yavaşlar. Koşuyla iki katı kilo kaybı yaşama şansın var.

0|0
    0|0
  • yürümek fayda eder 35 kg fazlan var. yavas yavas vermen gerek

yürümek ve dogru seyleri yiyerek 1 yilda verebilirsin. uzun bir sure diyetisyen kontrolunde ver.
    bende baya kilo verdim hala vermem gerekiyor.

kalorili yemekleri yeme dusuk besinleri tercih et

0|0
    0|0
    • Liste 1800 kcal tuz seker hic yok

• sürekli lor peynirlibseylerbyedim ekmek yemedim spor yaotim yogurt salata domates biber yedim oyle

• Bende denerim

• Günde en az 6 öğün yap. 3 ana öğün 3 ara öğün. Haftada en az 150 dakika yürüyüş. Gürkan bey in yalancısıyım ancak bu şekilde 26 kilo verdim yaklaşık 10 ayda :)

0|0
    0|0
  • boşalda semerini ye be 35 kilo ne be yuh
    obez olmussun az ye yağlı yeme kolayı azalt şekersiz içeçekler tercih et
    akşamları hiç ekmek yeme bol bol salata ye az da yürü zaten koşamassında yürü biraz günlük 10000 adım yeter

0|1
    0|0
  • 35 fazla derken boyun kac. ve toplam kac kilosun

0|0
    0|0
  • bir kere uzun bir yol bu
    yeme aliskanligini degistirmelisin
    sadece yuruyus ve kosu degil hayatini hareketlendrmelisin

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ki 35 kilo fazlan var?

0|0
    0|0
  • aynı dertten bende müzdaribim nolcak sonumuz :D

0|0
    0|0
  • bırak şimdi koşmayı falan az ye

0|0
    0|0
  • göbekse mekik, göğüsse dumbell, bacaksa yürüyüş hepsiyse bunların hepsini

0|0
    0|0
  • Gunde bir saat kos sabah ac karnina muz ye sadece g yagli yemek tatli yeme dikkat et

0|0
    0|0
  • Yürümek cok fayda etmez.
    Fazlan nerde basenmi karinmi ona gore bolgesel çalış

0|0
    0|0
  • Subanike :)

0|0
    0|0
    • 4 ile 8 arasi degisir ama. sen max. 5 kili vermeye calis haftanin 1 gunu sadece tek bir urun istedgin bsiyi ye orn pide lahmacun dondurma vs. Vs.

• Tamam anladım

Kızlar Ne Diyor 3

• bana da aynını dedi kadının verdiği listeyi uyguladım 1 ayda 1 kilo anca verdim deliye döndüm spor yapayım dedim yapma kasa dönüşür dedi şimdi ramazan oruç tutuyorum 5 kilo verdim çok şükür ama 35 kilo daha vermem gerek ramazan sonrası çok zor oluyor ve nasıl verecem hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Yani spor yapicakmisin artık

• tüp mide amelyatları var bir ara onlara taktım kafayı ama amelyat olmaya vki uymadı sonra bende amelyat olmuş gibi beslenmeye başladım sıvı tüketimimi katı tüketimimi ayarladım gazlı asitli içecek içmiyorum hamur işleri yemiyorum şeker zaten asla sürmem ağzıma öyle öyle vücuduma detoks uyguladım şimdi fazla yemek yiyim hemen miğdem bulanmaya başlar sende araştır tüp mide amelyatını

• Benim 7 kilo fazlam vardı yazın başında diyetisyene falan gittim günde 8 dilim ekmek verdi uymadım uysaydım daha çok kilo alırdım. Bende kendi çapımda bir şeyler yaptım. Günde 2-3 dilim ekmek yedim aksam üstü yürüyüşe falan gittim 15 günde 3 kilo verdim şu aralarda 1 kilo daha vermişim 53 kilo oldum. Birde ip atlıyorum artık. İp atlamak yürüyüşten daha fazla kalori yakıyormuş. 600 kere atlıyorum işte. Bisiklette sürebilirsin o da yardımcı oluyor. Birde tatlılardan uzak olmalısın ben yazın başından beri tatlı yemedim. Benim yaptığım diyet pek sağlıklı değil ama işe yarıyor yani :D

0|0
    0|0
  • pilates yap, tempolu yürüyüş yap, günde 2000 kaloriyi geçme ve 3 lt su iç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...