Bu yazıda ne denilmek isteniyor?

Eski bir arkadaşın hüzün kokan pespembe dudaklarından duydum gidişinin gerçek nedenini. Dedi ki: “Problem değilmiş kurbağadan farksız yüzün onun için; ama cinayet bile işlermiş şizofrenler! Bu yüzden korkmuş, bu yüzden reddetmiş senin aşkını. Bu yüzden esirgermiş senden bir küçücük selamı. Bu yüzden dilekçe vermiş savcılığa, yalnızca sen sorumlu olacakmışsın eğer ona bir şey olacak olursa!”

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dur bi genel morfoloji yapayım şuna.

• "Eski bir arkadaşın hüzün kokan pespembe dudaklarından duydum gidişinin gerçek nedenini."

(arkadaşı öyle bir betimlemişki sanki arkadaşı değil sevgilisi.)

• "Dedi ki: “Problem değilmiş kurbağadan farksız yüzün onun için; ama cinayet bile işlermiş şizofrenler! "

(Ulan sevgiline yazdın madem niye itin götüne sokuyorsun sevdiğini. Kurbağadan farksız yüzün falan... Ayrıca "cinayet bile işlermiş şizofrenler" derken, şizofrenler zaten cinayet işler. Oradaki "bile" neyin nesi?)

• Bu yüzden korkmuş, bu yüzden reddetmiş senin aşkını. Bu yüzden esirgermiş senden bir küçücük selamı. Bu yüzden dilekçe vermiş savcılığa, yalnızca sen sorumlu olacakmışsın eğer ona bir şey olacak olursa!”

(Hatun delikanlı değilmiş, gerekirse oturup konuşacak "derdin ne senin birader" diyecek! Savcılığa vermekte neyin nesi ya. Türk kızı olsa babasına abisine söyler)

Sonuç: Şiir EPIC FAIL!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şair burada bayrağa sesleniyor bencede

0|0
    0|0
  • Anlamsız bir reddetme bahanesi... İlk defa duyduğum bir sebep...

0|0
    0|0
  • şizofreni.. rahmi vidinoğlumuydu?

0|0
    0|0
  • Zerzeniş

0|0
    0|0
  • Bir delinin hatıratı..

0|0
    0|0
  • Şair burada bayrağa sesleniyor.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• saçmalamak istiyorum öp beni.

diyor.

0|0
    1|0
  • titreye titrreeye öpüşelimmi diyen berksan kadar saçmalamış :D

0|0
    2|0
  • ben mala bağladım biri beni durdursun diyor.

0|0
    2|0
Yükleniyor...