Düzenli mekikle mide yağlarından kurtuldum hatta sertleşmeye bile başladı ama alt karın gitmiyor?

yaklaşık 4 aydır her gün 20 dk. kardiyodan sonra 50 mekik, 25 plates, kalça için de 50 squat hareketleri yapıyorum (sayıları hoca verdi). beslenmeme de dikkat ediyorum. mide kaslarım çok iyi, kalça da iyi sertleşmeye de başladı. ama göbek bölgesi alt karın çok az inceldi, hala fazlalıklar var. ne yapabilirm?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adonis kasları için çalışmalar var.
    1) Dik durarak bir tek eline ağırlık al. Dikliğini bozmadan sağa ve sola setler halinde eğil bu sırada karnındaki acımayı hisset.
    2) Sırt üstü yatarak bacaklarına yerden biraz kaldırarak o halde bekle acımayı hissedinceye ve titremeye başlayıncaya kadar bekle ve rahatlat. Setler halinde yap. Bu Isınma hareketiydi. Daha sonra yine aynı şekilde bacaklarını beldende hafif kaldırıak mum duruşu denen duruşu al ve dizlerini başına yaklaşana akdar kır ve yatış halini tekrar al bunuda setler halinde yap karın kasları üzerinde güzel bir çalışma olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• en lanet bir bölgedir alt karın onu götürmek zordur götürsen bile korumasıda zordur hep dikkat etmelisin yediğin içtiğine alt karın hareketlerini arttırabilirsin biraz daha fazla özen göstererek yaparsan zamanla oda istediğin sonucu verir pest etmek yok.

0|0
    0|0
  • azimle zıçan duvarı deler tebrikler

1|0
    0|0
  • Alt karın en zor eriyen alan. Aylarca karın kası çalış. Sertce dokunduğunda altındaki kası hissedersin ancak üstünde bir yağ tabakası olduğundan belli etmez. Okuduğum bir yazıda alt karının en son eriyecek yer olduğu tüm yağın burada depolandığı bunun için de koşu ve diet ile diğer yerlerdeki yağları sıfıra indiren vücudun buradaki yağı yakacağı yazıyordu. Yani bol bol su ve koşu..

0|0
    0|0
  • Çok zor ya formu korumak. hele ki evde pasta böreği muhtesem yapan bir anneniz ya da eşiniz varsa :)) mammamia

0|0
    0|0
  • Azimli sıçan duvarı delermiş boşuna dememişler.
    Alt karın hareketlerini değiştir yanlış yapıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • alt karın dıyetle erır

0|0
    0|0
  • Squatla, mekikle falan erimez orası ben de fitnes yapıyorum. Barfixe asılıp dizlerini karın boşluğuna çekiceksin hatta bir sağ bir sol boşluğa çek ve 16 tekrar 3 set yap bomba gibi olursun.

0|0
    0|0
    • diz kapakları karnımın üstüne çıkacak kadar çekecek miyim yoksa karnıma paralel mi olacak?

• Midene kadar çekmeyeceksin tabii ve ayakların dizlerin birleşik olarak çok hafif sola çek bırak sonra aynı şekil sağa uygula bu şekilde 16 tekrar 3 set yap :) aslında sana bir video atsam çok güzel gösteriyor bütün hareketleri :)

• Ne mutlu sana :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yere uzan bacaklarını havaya dik indir kaldır. Nefesini düzgün ayarla

Gene yere uzan bacaklarını masa konumuna getir başını kaldır bir bacağını kendine çekip dizine dokunurken diğerini düm düz uzat sonra diğer bacağını çek diğerini uzat

Yerde bacaklarını yukarı dik gene birini aşağı indirirken diğerini tut sonra diğeri. Makas hareketi yani

Pilatesteki hundred da üst ve alt karnı çalıştırıyor

Bacak yukarda yapılan hareketler alt karın çalıştırır diye biliyorum.

Birde plank ve side plank yap. Sürelerini ara ara artırarak.

Ekmek yiyosan kes. Suyu bol iç.

0|0
    0|0
    • Not: Bu hareketleri yaparken sırtını belini olabildiğince yere yapıştırmaya çalış o zaman iyi çalışıyor.

Birde tempolu yürürken ve koşarken karnını ara ara içine çek bırak

Yükleniyor...