Zayıf bir için 180 boy 60 kg var en iyi spor hangisi olur? fitnessmi Bodymi?

Body hem kilo aldırır hem kas yapar diyolar sizce benim gibi zayıf birinin hem kilo alması hem kas yapması için hangi spor en uygunudur?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çok zayıfsın öncelikle kardiyo yapman hatalı yaklaşım sadece ısınmak için 5 dk koşmalısın veya bisiklete binmelisin sonrasında ağırlık çalışman için bir programın olmalı bodyforumtr. com/threads/body-building-programlari.2907/ bu linki iyice incele gainer+creatin+bcaa kullanmanı tavsiye ederim eğer kullanmak istemezsen sabahları 6 yumurta beyazı sağlam kahvaltı spordan 1 saat önce abartmadan1 tabak makarna sonrasında protein alacağın 200 gram tavuk göğüsü gün içerisinde de sağlam beslenmelisin ceviz fındık badem tüketmeyi unutma diyet yap diyenleri dinleme sen ecto yapılı bir insansın bir 6-7 kilo aldıktan sonra protein ağırlıklı beslenmeye başlayabilirsin ;) bende senin gibiydim 190 boy 65 kiloydum şimdi 78-79 geliyorum mükemmel bir vücudum yok ama ideal ölçülerde fit sağlıklı bir vücudum var ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oha bendende zayifsin ben bile 181 e 63 um

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Body

0|0
    0|0
    • Fitness te kilo aldırmazmı

• Sanmıyorum.. Zaten body de ek besinler ve destekleyiciler vereceklerdir sana..

• ben spor salonuna gittiğimde ilk cardio yapıyorum sonra ağırlığa geçiyorum sonra tekrar cardio ile bitiriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...