Fitnessa başlıcam ortam nasıl bilenler?

Ben gittim mesela fitnesse kayıt oldum orda bir hoca olcak o hoca nasıl aleti kullanıcagımızı gosterip bırakacak sonra biz saatimizde gelip istedigimiz aletimi kullanıcaz yoksa hoca hangi alette çalışcagımızı göstericek birebir ilgilenecekmi

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• gidiceksin hoca önce sana nasıl bir değişim istediğini sorucak kilo verme sıkılaşma vs. sonra ona göre bir program yazıcak sana göstericek aletleri nasıl kullanıcağını sonra sen her gittiğinde yazdığı programdan bakarak yapıcaksın zaten bir süre sonra ezberliyosun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gittigin yere bagli değişir ama genelde sana program verirler o belirli araliklarda değişir ona uyarsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yeni başladıgın için karışık bir program verecek bide senin isteklerine göre şekillendirecek bilmediğin için aletlerin kullanımını gösterecek zaten her zaman birebir ilgilenemez oyle birşey olsa özel derse girer ama yanlıs yapmaman için sordugunda göstermek zorunda tabi bu hocaya göre değişir işine seven biriyle ilgilenlir artık baygınlık gelmisse pekde alakadar olmaz artık sansına ne cıkarsa zaten sende alışırsın zamanla

0|1
    0|0
  • İlki yani gösterir doğru yapıp yapmadığını kontrol eder bırakır bizde böyleydi

0|1
    0|0
  • Taytlı hatunlar falan olur iyi yazış var yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...