Ramazanda spora ara verdim? Kas dokusunda azalma olur mu ne kadar olur? Bilenler cevap verirse harika olur?

Ramazanda spora ara verdim? Kas dokusunda azalma olur mu ne kadar olur? Bilenler cevap verirse harika olur

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Acikcasi bende ara verdim sanki kaslar biraz düşmüş gibi gözüküyor :)

1|0
    0|0
  • Maalesef alışıldık rutin çalışmayı bırakınca kas değişen sisteme tepki verir ve artık vücudun bu kadar kasa ihtiyacı olmadığını beyne iletir. Besinsiz de kalmış olan kas salınır çayıra Mevla'm kayıra. Ama merak etme iftardan sonra onlara kas olduklarını hatırlatır ve protein ağırlıklı beslenirsen kaybın minumuma düşer.

0|0
    0|0
  • ben sporu bir yapıp bir bırakıyorum ne zaman yapsam yine kendi çapımda dehşet oluyorum kas alt yapısı önemlidir alt yapın sağlam ise indirip indirip geri şişirirsin lakin bende o şekilde.. zayıfmın ama memnunum..

0|0
    0|0
  • 8 senedir boksörüm size şöyle anlatıyım yediğimiz çoğu besinde proteğin vardır. ama siz dikkatli bir şekilde proteğin alırsanız ve sınırını bilerek ayriyetten toz filan kullanmayın sakın ilerde acısını çekersiniz. kas bir müddet kendinden geçer bayılırama oluşmuş bir kası toplamak çok kolaydır yani daha önceden yapılan kası indirildikten sonra tekrar şişirmek kolaydır. bu yüzden fazla sıkıntıya girmeyin. :)

0|0
    0|0
  • azda olsa kasda azalma olur kanks

0|0
    0|0
  • Bende farkedilir derecede oldu :/ Kilo verdim hemen.
    O bir ayda aylarca yaptığın şey gidecek

0|0
    0|0
  • kas yapisi eger dogalsa kolay kolay birsey olmaz en fazla yatisa gecer dogal olunca birsey olmaz bende agirlik kaldiriyodum simdi yarisini yapiyorum hereketlerin :)

0|0
    0|0
  • Sporu bırakma kesinlikle en azından iftardan sonra 1 saat yürüyüş yap
    dinine bağlısan git teravih namazına hem ibaret etmiş olursun hemde spor olur
    şu durumuna bakınca bunu söylemek geldi içimden

0|0
    0|0
  • Vucut su kaybetck az bir zaman degl ve sicak cok. Aksamda protein alisina dikkat et ama illaki bir degisim gozleneck ay sonunda..

0|0
    0|0
  • tabi olur. hem niye bırakıyosunki. erkiden 3 günde bir yapıyosan şimdi 5 günde bir yap ama bırakma. kas 2 haftadan sonra yumuşamaya başlar

0|0
    0|0
  • 1 aylık süreç bu sadece kondisyonda bir düşüklük olur o da hemen toparlanır merak etme :)

0|0
    0|0
    • Ay insallah :(

• Şey gibi düşün 5 sene spor yapıyorsun 1 sene bırakıyorsun bu yaptığın sporun etkileri durur üstünde. Kasın üstü göbek bağlasa o göbeği tekrar eritmek daha çabuk olur. Korkma yani :)

• Tamam cok tesekkur ederim :)

• Evet, olacak..

0|0
    0|0
  • zaten bir dönem ara vermek gerekir

0|0
    0|0
  • olmaz düzgün protein alırsan

0|0
    0|0
  • meraba soru sorabilir miyim genel de soramıyorum

0|0
    0|0
  • Kaslı bayan, nedir ya, kaslı bayanlar tehlikeli oluyor =)))

0|0
    0|0
    • Oyle baklavali degiliz ya :D

• Yok ya oyle degil :D

• Öyle ya da böyle spor=kas=sağlam vucut=sağlam yumruk =))

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas hafızası var 2 gün yapmazsan dünyanın sonu değil ama ramazanda kilo alımıda daha rahat oluyor.

100 squat yapıyorsan 50 yap 80 crunch yapıyorsan 40 yap ama genede yap.

Her gün yapma tabi

Birde evde kendine protein hazırlayabilirsin. 1-2 bardak süt, bir muzu dilimle, biraz peynirde atabilirsin, kakao çilek ya da ne istersen ki gerekli değil sadece tat için. Bunları mikserde karıştır. 1 gün içinde tüket. Yani iftardan sonra hareketleri yapıp bunu içebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ya ben 1 hafta ara versem pelte gibi oluyorum :D o yüzden ara vermemeye gayret ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...