Herkesin Tercihi Farklı Karışamayız. Bir Bakın Buraya?

Çoğumuz spor yapıyor bilindiği kadarıyla yapmayanlarda bahaneleri bitince başlamayı düşünüyor. Sizin spor tercihiniz hangisi hangisiyle forma girersiniz?

• Koşu
    A seç
  • İp Atlama
    B seç
  • Dövüş Sporları (taekwondo - karate vs.)
    C seç
  • Kas Geliştirme
    D seç
  • Yüzme
    E seç
  • Basketbol - Futbol - Voleybol
    F seç
  • Senin Aklına gelmemiş ama ben söyleyeyim (belirtiniz)
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
728

En İyi Kız Görüşü

• Başlığı okuyunca bir an eşcinsellik konusu sandım :)

Cardio, ağırlık Allah ne verdiyse yapmaya çalışıyorum :)

Cardioyu da bisiklet, yürüyüş, koşu olarak yapıyrum ama artık ipe de başlarım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• bisiklet ve yuzmek olur

1|0
    0|0
  • evde kas geliştirmeye çalışıyorum aşırı olmasada gelişiyor :D nasıl bir bünye varsa zaten vücudum sıkı sadece biraz göbek var ama bilenler söylüyor elim baya ağırdır. dövüş sporlarına gitmeyi düşünüyordum o iş yattı. koşu tarzında olmasada belli tempoda kaoşarım bazen :D arkadaşlarla ortam kuruldu mu yüzmeyede gideriz. basketbol-futbol-voleybol pek sarmıyor beni :D

1|0
    0|0
  • fitness kanks

1|0
    0|0
  • Koşu
    Yüzme
    Basketbol

1|0
    0|0
  • Yatarken bile spor halindeyim kanka uyurken yatakta sabaha kadar yatagin her kosesini dolaniyomusum yatmadim sekil kalmiyomus dogdugum andan beri yatak sporcusuyum baska spora gerek yok kanka 3 saat uyurum oda sporla geciyo zaten :))

1|0
    0|0
  • A, F, D, E, C, B... Bunların hepsi var bende ayrıca dağcılık, buz pateni, buz hokeyi +++ ekstrem sporlar yapıyorum. Sayarım böylede uzun sürer :P

1|0
    0|0
  • yaz kış haftada 3000mt yüzerim:)) ramazan olduğu için ara verdim ama:)

1|0
    0|0
  • Tabi öyle

1|0
    0|0
  • Voleybol

1|0
    0|0
  • Dans

1|0
    0|0
  • Kort tenis.

1|0
    0|0
  • Firness + Dövüş Sporları (kick box)

1|0
    0|0
  • Ben o şiklardakilerini hepsini yapiyorum

1|0
    0|0
  • f ve g secenekleri haric hepsinyle amator olarak ilgleniyorum

1|0
    0|0
  • Dans her türlü dans

1|0
    0|0
  • Tenis

1|0
    0|0
  • Haftada 3 kere halı saha maçım vardı. iş güç 1 e düşürdüm :) benimki de can be :)

1|0
    0|0
  • Spor. falan yaptigim yokm fitim :)

1|0
    0|0
  • Ben kendi düşüncemi yazıyim ben bir boksör olarak söylüyorum 8 senedir yapıyorum. yüzme gerçekten çok iyi bir vücut sporu olabilir vücuttaki bütün kas guruplarını çalıştırıyor ama taekwondo karate kick boks bunlarda çok iyi bacak ve kalça sıkılaştıran spor dallarıdır. ben boks yaptığım için senin belirtmiş olduğun şıkların çoğunu yapıyorum zaten antreman diye ip atlamak koşmak suda yüzmek ve su altında yumruk atmak kas geliştirme de ayriyetten. ama ben sadece bir tanesini yapa bilirim diyorsan dövüş sporlarına gitmeni tavsiye ederim gerçekten çok iyi bir vücuda sahip olursun ve onu sürekli muhafaza edebilirsin.

0|0
    0|0
    • Ben ip atlıyorum ve atletizmle uğraşıyorum zaten

• anam ben link veremiyorum :D sen verir misin? sonra kaldırırsın :)

• Maalesef buradan link vermiyorum kimseye

• Ben yüzeyim diğerlerini istemem. Ha birde bisiklet sürmek var. İkisine bayılırım.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...