Çok yürüyüş yapmak bacakları kalınlaştırır mı?

çok yürüyüş yapmak bacakları kalınlaştırır mı arkadaşlar.ben uzun süredir yürüyüş yapıyorum ve bacaklarım haliyle sıkılaştı çok gergin vede salona gittim .ama bacaklarım kalınlaştı.

Okuyanlar cevaplasın mutlaka :)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Kas yaptığın için olmuştur , ben plates yapıyorum baya bi sıkılaştım ama kalınlaşma olmadı ...

0|0
    0|0
    • ben salona gdıodm bıraktım yuruyus bandında cok yurup kosuyordum bısıklete bınıodum baya uzun bı sure.sonra yaz geldıgı ıcın bıraktım yuruyuse basladım bacaklarım cok sert oldu ama alt taraflar şişti yanı spora baslamadan once daha zayıftı

• Aletlerle çalışınca fazla kas yaparsın , plates daha çok iç kasları çalıştırır ve çok güzel sıkılaştırır , tavsiye ederim ..

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer yürümekle bacaklar kalınlaşsaydı şimdi su şebeke hattı borusu gibi olurdu bacaklarım

0|0
    0|0
  • ewet taş gibi oluyosun güzelde birşey aslında gergin bir vücut için millet para döküyo daha ne istiyon ...

0|0
    0|0
    • ya sıkı vucut ıyı tabıkı ama kaslar sısınce kalınlasıo bu kotu

• ne kadar kalınla bilirki sana kilo filan aldırmıyo farklı görünüm katıyo bizim kızlar öyle vucut için fitness clup lere para döküyolar senin dediğine bak hem unutma herkeste öyle kolay kolay olmaz o dediğin zaman istiyor ...

• bacak kasların geliştiği için olabilir mi

2|0
    0|0
  • Bunlarınki kalınlaşmadığına göre seninkilere hiçbir şey olmaz;

link

0|0
    0|0
  • ilk başladığında yaglar eridiğinden inceir biraz ,daha sonra kalınlaşır ve sıkılaşır ,yani kaslar irileşir

0|0
    0|0
  • Hayır bilakis inceltir bacaklarını. Çalışan kaslar bir miktar şişer. Bu seni aldatmasın.

0|0
    0|0
    • ya kaslar kalınlastı bılıorum ama bacagı kalın gosterıo sönermı pekı:D

• Evet sönecek geçici bir durum bu kan hücum ediyor bacaklarına ondan böyle hissediyorsun

• söndüğünde daha zayıf olur belkıde :p

• kalınlaştırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende yürüyorum ama bana bir şey olmadı bir türlü ya

0|0
    0|0
    • yuzmek en ıyı spor..kalınlasmazda zaten bacakların .ben sert zemınde yurudugum ıcın sanırım bole oldu bılmıorum artık

• Genetik bir yatkınlığın varsa alt bacak kaslanır, şişer ve bunun geri dönüşü yoktur. Üst bacak için aynı şeyi diyemem.

0|0
    0|0
  • ben soru bulamadım :(

0|0
    0|0
  • incelir tam tersi aynı zamanda sıkılaşır

0|0
    0|0
  • yürüyüş yapıyorum ama bacaklarım kalın değil.

0|0
    0|0
  • bilmem ama no ...

0|0
    0|0
  • hayır kalınlaştırmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...