Haydi bunu goren herkes takimini yazsin ve neden tuttugunu?

Herkes takimini yazsin ve neden bu takimi tuttugunu yazsin.
Ben Galatasarayliyim!
Nedeni tarihinde en cok kupa alan takim ve bu kupalarda uefa ve uefa super kupasi yer aliyor ( ve Turkiyede tek alan takim oalarak bazilari hemen eski demesin kolaysa sizin takiminiz alsin) . . .
Buyuk takimlar aldiklari kupayla , kucuk takimlar ise skorlariyla ovunurler ;)

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Takım tutuyorum sayılmaz. Ama tutsaydım net bir şekilde beşiktaşlı olurdum:D Babam dahil olmak üzere sevdiğim sanatçılardan tut aşık olduğum erkeklere kadar tesadüf bir şekilde hepsi beşiktaşlı çıkıyor. Bende var bunda bir iş diyerek beşiktaşlı olurdm:P Futbol izlemem:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Fenerbahçeliyim
    nedeni:babam fenerbahçelidir ve ben daha küçücükken kızım sen fenerlisin bundan sonra demesidir :) yani ata takımı

0|0
    0|0
  • TRABZONSPOR. Nedeni de olmaz bizde, biz doğuştan trabzonluyuz

0|1
    0|0
  • FENERBAHÇE.. AŞKIN NEDENI , NASILI OLMAZ :))

1|0
    0|0
  • Galatasaray ve tutmam icin bir nedene gerek yok basarilarimiz ortada zaten :)

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım tabiki daha iyi bir takımmı var :)

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli Beşiktaşlıyim armaya aşiğim hayatim boyunca hangi takimlisin sorusuna galatasaray fenerbahce ya da ne bileyim baska hic bir takim ismi soyledim babaminda Beşiktaşlı olması etkili galiba..

0|0
    0|0
  • Baba yadigarı Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • nedensiz sevilir aşık olunur GALATASARAY'a...

0|0
    0|0
  • Galatasaray.
    Babam fanatik bir fenerbahcelidir. Onun yanlisligini gorup dogru yolu secmisim bende.

0|0
    0|0
  • BESIKTAS.. :)

Logosunda turk bayragi olan tek takim

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE ∞ Öyle bir bağlanmışım ki Kalbimdeki tek aşkım, sevdam, herşeyim.

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ. Çünkü gerçek tek Türk takımıyız.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim

1|0
    0|0
  • Beşiktaş. Sevdigim cocuk besiktasliydi ve ondan sonraki de :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Takım tutmuyorum bir süredir..
    Bir kaç yıl önceye kadar beşiktaşlıydım.
    Futbol oynadığım dönemde falan.. Gömleğimde müdür yardımcım mezuniyette " seni hiç unutmucam büyük beşiktaşlı " yazmıştı..

Ama yıllar geçtikçe fikirlerim değişti.

Futboldan uzağım artık.. Futbola yatırılan paralara, reklamlara, sponsorluklara, bonservis bedellerine, aldıkları maaşlara karşıyım.. Çoğu kişiye aptalca gelecektir tabi bu..

Gereksiz olduğunu düşünüyorum artık futbolun.. Futbola harcanan paralar keşke daha düzgün yerlere gitseydi..

Ama hala Beşiktaş'a sempatim vardır.. Aldığı kupalardan değil. Halkın takımı olmasından dolayı..

0|0
    0|0
  • beşiktaş tutmak ıcın bır nedene gerek yok kanks ^^

0|0
    0|0
  • tavlayacagım kız hangi takımlıysa bende o takımlıyımdır, isterse çanakkale dardanelsporu tutsun farketmez v_V

0|1
    0|0
    • Ha yalakalik diyon yani :))

• lan yrak kafalı gs ile bir yerde oturup çay kahve içebiliyon mu? ya da sevişip zevk alabiliyon mu? hayır öyle degil mi? bana faydası olmayan kilisenin papazını sıkeyım, siz düz mantık takılın ben objektıfım bilader

• Ben Fenerbahçeliyim. Nedeni yok ben bu takıma gönül verdim.

1|0
    0|0
  • Ekmek spor-açıklamayı siz düşünün :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Galatasaraylı olmak bir sevda meselesi

0|0
    1|0
  • Bordo mavi her sene kanser olsakta nedensiz enteresan bir şekilde TRABZONSPOR

0|0
    0|0
  • galatasaray lıyım anlatılmaz yaşanılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...