Çocuğunuza ilk aşkınızla düşündüğünüz ismi koyar mısınız?

Diyelimki bir zamanlar çok sevdiniz..sonra ayrılmak zorunda kaldınız..anlaşamadığınız kırıldığınız için, aile karşı çıktığı için vs..

Sonra evlendiniz, ama artık eskisi kadar sevemediniz, sevdiniz ama ilk aşk başkaydı tabi...ilk aşkınızla çocuğunuz için düşündüğünüz ismi sonra evlendiğiniz zaman koyarmısınız? yani şimdi çocuğunuza ilk asknızla düşündüğünüz ismi koyarmısınız?

evet ve ya hayır ve nedenleri

teşekkürler

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne münasebet , zaten öyle eski bir aşka da sahip değilim .Olanların da bunu yapması çok büyük saygısızlık olur evlendiği kişiye , bilsede bilmesede ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• "Kendisi bilmiyor ama, hatırlatsın diye seni bana, gözleri pek andırmasa da, ismini verdim küçük kızıma.." :)

Sanırım sürekli o'nu hatırlamayı göze alamam.

1|0
    0|0
  • aklından çıkarmalısın geçmiş geçmiştir zaten , bunu çocuguna her seslenişinde aklına getirmeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Evet ben koydum,

0|0
    0|0
  • Hayır >> Çünkü o gittiği gün tüm herşeyi yakıp gitmiştir.Beyinde ona ait bir şey bırakılmaz.Aksi takdirde aileye zarar.

0|0
    0|0
  • kız olursa tek isim var koymsk istediğim zaten

0|0
    0|0
  • bu evlendiğim kişiye hakaret olur

0|0
    0|0
  • ne desem yalan olur..yaşayıp görmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk aşkımla düşündüğüm ismi değil de yıllar önce karar verdiğim isimleri koymak istiyorum tabi eşim olacak insana da bağlı biraz.

0|0
    0|0
  • öyle hayaller kurmadım

0|0
    0|0
  • Hayır geçmişle yaşanmaz.

0|0
    0|0
  • hiç düşünmemiştik...o sadece bana benzesin isterdi minik büşümüz diye konuşurdu..

büş koymam bu yüzden :/

0|0
    0|0
  • hayır :(

0|0
    0|0
  • kız ismine ben hep karar verceğim için onlada başkasıyla da aynı ismi isterim, farketmez koyarım.

0|0
    0|0
  • Sen koymak istiyorsun sanirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...