Sitede dövüş sanatlarına ilgi duyan kişiler var mı?

Dövüş sanatlarıyla ilgilenen ,seven yada öğreten kim varsa haydi buraya :D

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 yıldır lisanslı boksörlük yapıyorum. Yeni kademeye (3 kademeyiz, en üstte müsabaka kademesi, orta kademe ve yeni kademe) eğitim veriyorum çoğu zaman. Geçen yıl bende dahil 3 sporcu gittik Türkiye şampiyonasına. 82 kilo da Türkiye 4.sü oldum. Bu yıl sakatlığım nedeniyle katılamadım malesef.

Küçüklükten gelen bir ilgidir. Evde orjinal Rocky serisi çizilmemiş halde evde duruyor. O derece merak varmış yani :))

0|1
    0|0
    • Adriannnnnnnnnnnnnnnnnnnn o zaman sana gelsin benden :D

• Evet kastamonu güzeldir.Ben ist dayım.Acemiliğimi gölköy de yaptım.Çok güzel tarihi bir şehir kastamonu :D

• Kesinlikle bende çok beğenirim :)

• Bem

0|1
    0|0
  • 11 aylık muay thai geçmişim var şampiyonalra katılmadım sınavımdan ötürü şimdi vüücut geliştirme yapıorum ondan sonra mma yapıcam

0|1
    0|0
    • Allah ne verdiyse dalıcam diyorsun hee :DAma mma cıların çalışması çok zor diye biliyorum.Hergün 6 saat çalışıyorlar zor zanaat bence.İnş. başarılı olursun jiu jitsu öğrenmek isterdim bende.Sıkıştırma hareketleri falan bayağı etkili:D

• İyiymiş hocam başarılar :D

• eyvallah

• MMA

0|2
    0|0
    • Hangi 2 dalı tercih ettin bi ara bende mma düşündüm. Zaten kickboks ile ilgileniyordum. Jiu Jutsu ile güreş arasında kaldım. Hala kararsızım :D

• İlgileniyorum sadece buralarda olsa hiç düşünmem giderim .

• Boksa başlıyacam 2-3 güne:)

0|1
    0|0
  • ben 6 yıldır sürekli olarakçalışıyorum da senin ögrenmek gibi bi düşüncen var galiba.

0|1
    0|0
  • alayına.

0|1
    0|0
  • ben çok ilgiliyim kızlarlar yatakta dövüş mükemmel bir deneyim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...