Yazın eski sevgilimi görucem. Büyük bir sorunum var ondan ayrılınca 9 kilo birden aldım.

!! Bu soruyu okuyup yardım edene bütün puanlarım feda !!

Yazın eski sevgilimi görcem. Büyük bi sorunum var ondan ayrılınca 9 kilo birden aldım :( ve 29 günüm var.

Eskisi kadar bakımlı ve güzel olduğumu düşünmüyorum. Şimdi '' Senin güzelliğine göre sana yaklaşcaksa hiç olmasın daha iyi.'' diyeceksiniz, ama erkeklerde iyi bilir ki bi sene sonra söyle bir bakınca kendine güvenen ve daha da ışıldayan bir kız onları daha çok düşünmeye iter ...

Ben şimdi napıyım ? Gitmesem mi yazlığa? Kilo cok mu problem . 4 kilo versem? .. Geriye kalan 5 kiloyu da naapsam bilemedim :((

Bi yardım edin bee nolur? Zordayım :(

Güncellemeler:
Boyum 1.75 kilom 66

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında yapılması gereken tek bişey var .. Onu gerçekden seviyormusun ? Eğer Gerçekden Sevıyorsan seni begenmeme ihtimalini göze ala ala git. Çünlü yarın ne olacagı belli değil sen 30 gunde 9 kılo verırsın aynı guzellıkle yanına gıtmek ıcın yola cıkarsın hayat bu ya bı kaza gecırırsın sakat kalırsın ALLAH KORUSUN. yanı hiiiç kafana takma gerek yok bıde su acıdan bak acaba o senıın ılk gordgun gıbımı kaldı.. Şekiller ne kadar değişirse değişsin içindeki sevgi aynı kaldıysa hiç takıntı yapmana gerek yok. Bence.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kilo vermeye calış derim verebildiğin kadar karşısınada dimdik cık ezilme büzülme yine bakımlı cık karşısına kilo almışsın dersede sorma son bi kaç aydır iştahım acayip arttı tatlı tuzlu kebap ne bulsam götürüyorum diye sav başından o soruyu ama dediğim gibi güçlü cık karşısına

1|0
    0|0
  • Sorun yok harekete devam link

1|0
    0|0
  • valla benden sana tafsiye exten next olmaz bunu aklına sok ama illa birlikte olmamız gerekir diyorsan ise verebildiğin kadar kilo ver veremediğini kalsın eski sevgilinin gözü tartı değil ya üç beş kiloyu tartmaz ;)

1|1
    0|0
  • Bütün puanlarım feda diye başlayan sorunu okuyunca nedense aklıma şu geldi : Oğlumu bulana tam yüz bin lira vericimm

1|2
    0|0
  • hımmm daha ne olsun dert etme turkish delayt

1|0
    0|0
  • sevgili kardesım bu işi kesinlikle oyel dusunme sevıyorsa senı yanı arandakı aşkı tam bılmıyorum nezmandır tanıyorsun neler yasadın nasıl bır baglılık vardı aranızda ama kılo yada baska sorunlar sevgının onune gecmez asla yanı bu kılo yerıen baska bıseyde olabılrıdı senın dıs gorunusunle ılgılı bır kazada gelebılırdı basıan asla gorunusle yorumlama bence hala sevıyorsan gıt yazlıga ..

1|0
    0|0
    • Öyle diyorsan hadi gidelim bakalım :)

• öyle demiyorum sadece hıslerıem guvenıyorum senın yazdıklarınıda samımı gordum ılıskınde hıslerınle hareket edıyorsan gorunusun hıcbır onemı yoktur asla ınsan sevınce sevdıgının hep artı yonlerını gormeye calısır

• Bence doğal halinle çık karsısına :)) en temizi hiç kasmaya gerek yok seni seven öylede sever senin sevdiğin kilo alsa sen onu bırakırmısın zaten o da seni bırakırsa anlarsın ki sevmemiş hem bunuda öğrenirsin ne kaybedecen ki ...

1|0
    0|0
  • Erkeğine göre değişir. Ben kilo konusunda çok hassas bir erkeğim. Bir kadını kilolu göreceğime hiç görmeyeyim daha iyi diyenlerdenim. Bence yazlığa gitme. 29 günde 9 kilo veremezsin. Kendin etmişsin kendin bul. Bu kadar basit. Eğer gidipte seni o halinle görürse, belki de geri dönülmez bir hale gelir ilişkiniz. O yüzden bırak çocuğun anılarında o eski halinle kal. Çıkma onun karşısına. Bir sonraki yaza en azından bir şansın olsun. Eğer sen benim sevgilim olsaydın ve ayrıldıktan sonra seni 9 kilo almış görseydim. Ben kendi kendime "Ohh iyi yapmışım da ayrılmışım, direkten dönmüşüm şu hale bak ya bir de evlenmiş olsaydım tam başıma kalacaktı ..." derdim. Bence yazlığa gitme.

0|0
    0|0
    • acımasızsın biliyosun di mi?

• katılıyorm sana . Bence evlenmeden insan 1363783 kere düşünmeli. Ortalık sığ insan kaplı çünkü

• Valla artık bu konuyu tartışacak değilim. Bu devirde insan kendine iyi bakacak. Ben hiç bir vicdan falan muhasebesi falan yapmıyorum artık. Karımın ve çocuğun geçimini sağlarım ondan sonra da valizimi alıp çıkar giderim. Bir obezle ömür geçirmeyi düşünmüyorum. Evet kocalık görevlerimi hala bile yerine getiriyorum. Obez olduğu halde, onu cinsel yönden hiç istemesem de yine de tatmin etmeye çalışıyorum. Buradaki genç kızlara da uyarım şu olsun. Eğer obez olursanız bedelini kocanız size ödetecektir

• bence yanlış düşünüyorsun,aşırı bir kilon olmadığı gibi belkide karşı taraf senden daha fazla kilo almıştır,önce olumlu düşünmeyi dene bence

1|0
    0|0
  • yaz aşkı misali :) spor yap 15 günde 6 kilo ver yeter

1|0
    0|0
    • yapıyorum 15 günde verebilir miyim ki? en az 1 saatti gym de 1 saati yüzerek geçiyo 25 dk da sauna :/ bakalım verebilirsem ilan edicem siteye :D

• yağ kasdan daha kolay yakılır ( egzersiz yaparken kim daha çok zorlanır ayrı bir konu) . Ve de 85 kilo üstünde kilo kaybı daha kolay olur. Bilimsel gerçekler. Egzersizle bu kayıp mümkün tabi. Tebrik ederim seni :)

• =) kilo verdinmi son günlerde =)

• az yemek çok hareket. bol bol spor bol bol su.

Ha puanları nasıl vereceksin merak ettim:)))

1|0
    0|0
  • şimdi eski sewgilim diyosun ve gidip onla tekrar beraber olmak istiyosuni, sen nasıl bi tezatsın :)

1|0
    0|0
  • geri kalan kilolar benimdir sen 4 ü ver öncede

1|0
    0|0
  • İyi ki ayrılmışım kıza bak ne hale gelmiş derdim ben.

1|0
    0|0
  • bak anlaşalım.önce puan sonra akıl.daha 29 gunun var düşün

1|0
    0|0
  • nasıl becerıyorsunuz bu kilo almayı arkadas ben nıe alamıom

1|0
    0|0
  • kaç kilosun ki acaba ı-onuda söyleseydin zayıfsan 9 kilo fazla farketetmez ama balık etliysen abbboooovvvvv hiç gitme derim çocuğun içini rahatlatırsın valla teselli olur resmen :)

0|0
    0|0
  • bence harika bir orantı,

0|0
    0|0
    • çok sağol bacaklarım hala ince uzun ama yanaklarım ve göbeğim var . Çok sinir bozucu :(

Kızlar Ne Diyor 11

• Sorununu anlıyorum eğer imkanın varsa 1 ay için bi salona yazıl..

Dengeli yemek, su içmek çözüm olur ama kısa vadede değil.. Ama hem dengeli yer hem su içer hemde spor yaparsan, 1- enerjin artar 2- rejim yaptığının farkına bile varmazsın 3- çok daha hızlı sonuç alırsın..

1|0
    0|0
    • Ya yazıldım 5 aydır ama gitmeye üşendim hep. Bi de inanılmaz çok yedim. Beni ayrılık yıktı resmen . Ama bugünden itibaren karar adım . Hergün yüzmeye ve salonda egzersize en az 2 saat ayrıcam . Sağlıklı beslenicem su iççem ama farkeder mi bi ayda sence ?

• Eder, özellikle yüzme çok fark ediyor, bölgesel değil tüm vücudu toparlıyor..

• hahahaa 6 kilo garanti verirsin her şeyi yiyerek hemde yalnızca 50 tl vererek ben 6 kilo verdim link link link inanmıyorsanda link

1|0
    0|0
    • oha çok ilginç :o işe yaradı mı cidden ?

Ben de atın çilek ilaç falan sandım. Anlatsana biraaaz!

• O 29 gün içinde verebileceğin kg yu ver , sen böylede fıstık gibisin boşver , keyfine bak ...

1|0
    0|0
  • canim ne var bunda kilo aldiysan? onun yoklugunda kilo vermis olsan bu sefer de belki "bensiz yapamadi, depresyona girdi" falan diyecek, böyle en azindan "sensizlik bana yaradi" süsü verebilirsin olaya.

ama illa verecem diyorsan 4 haftada 4 kilo verebilirsin belki, geriye kalan 5 kilo da zaten pek göze batmaz ;)

1|0
    0|0
  • Hayır hiç problem değil..Az kiloyla bakımlı, alımlı, ışıldayan biri olunur diye bir kanun yok ki? Bence yine ışıldayan bakımlı bir kız olabilirsin, fazla kasıp sıkma canını.O anın keyfini düşün ve sağlığını etileyecek şeyler yapma..

1|0
    0|0
  • şimdi korse al derdim 1 beden zayıf gösteriyor ama yazlık demişsin şimdi bikini falan giynersin aslında 1 ay kadar sürede düzenli spor ve diyetle verirsin bol bol su tüket tuz un şeker yeme yağlı yiyeceklerde yeme en azından bu 1 ay süre içinde.

2|0
    0|0
  • 29 gün bir ay demek ve bir ayda 3 4 kilo verebilirsin acil diyetisyene git ve durumunu anlat 3 - 4kilo bile versen kardır sonuçta acil harekete geç bence...

1|0
    0|0
    • diyetisyene gidemem . Amerikadayım ben şu an ve burası çok bahalı :( 20 günüm kaldı ben şimdi ne halt yiyim :D

• bence 29 gün boyunca yediklerine içtiklerine dikkat et sıkıı bi spor yap. o zaman sıkılaşır vücudun o zaman pek belli olmaz aldıgın kılolar.. hem erkekler cok kolay farketmez kilo muhabbetini..

1|0
    0|0
  • ya boşver eski sevgili eski de kalmış sen tatiline bak

1|0
    0|0
  • o senin kilona değill sana bakarr kilo önemli değill aşk önemli sana gerçekten aşıksa kilon hiçç önemli değill canım ama verceksen diyett yap spor yapp makyaj yapp sexi giyin bakımlı oll tatlımm

1|0
    0|0
  • bence kesinlikle kiilo vermelisin hem kendin için hemde onun için sıkı bi diyete başla giyimini makyajını daha ii yap ve öncelikle kendine güven başarabilirim de

1|0
    0|0
Yükleniyor...