Yıl olmuş 2014 , hala ''kızlar futboldan anlamaz'' düşüncesine sahip cahiller var?

Bir çok kızın erkeklerden daha iyi anladığı açık ve net şekilde ortada. Belkide bundan çekindikleri, korktukları için kabul edemiyorlardır. Siz ne düşünüyorsunuz? Açıkçası bu düşünce bana çok ters, çünkü ben futbola aşığım diyebilirim..

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol oynamayan insanların futbola alakası manidar..
    Zevkine izlersin falan tamam anlarım da çoğu kız gösteriş için takımcı rollerinde.
    İki şapka, iki atkı peh
    Biz göz yaşlarına boğulup, uyuyamadığımız geceleri biliriz.
    Ama geçti artık takım sevdası.
    Psikoloji, mantık, felsefe gibi alanlara kafa yorunca taraf seçmeler komple kalktı.
    Hani dil, din, ırk ayrımlarının yanında GS aşkı da gitti.
    Zamanla Çarşı taraftarına ilgi duydum ama hevesti geçti.
    Takım tutmuyorum, arada kafam estikçe zevkine izlerim.

0|0
    0|0
    • çoğu kızın gösteriş için yaptığını say desen ilk 11i sayamayacağını biliyorum zaten :D sen neden GS aşkını bitirdin ya? biter mi o aşk hiç..

• Benim kafa yapısı farklı.
      Bir tarafı tutuyorsun ama o tuttuğun taraftaki futbolcu o tuttuğun tarafı tutmuyor.
      Bir iki sene oynuyor sonra sevmediğin takıma gidiyor.
      Yani adamlar parasına bakıyor.
      Bu durumda senin deli olduğun takım anlamını kaybediyor.
      Onlar senin yaşadığın sevgiyi, bağlılığı yaşamıyor.
      Mantıklı gelmiyor futbolcular takım değiştirirken bizim bir takıma bağlı kalmamız.
      Neyse bunu herkesin anlamasını beklemiyorum.
      Siz nasıl zevk alıyorsanız öyle kalın.
      Ben tarafsızım.

Erkekler Ne Diyor 28

• futboldan gerçek anlamda anlayan çok az kız var zaten, diğerleri anlamış numarası yapıyor

0|0
    0|0
  • Kizlar futboldan annaamaaz.

0|0
    1|0
  • erkeklerden iyi anladığınız kesin. her önemli pozisyonu önceden çakıp elinize geçirdiğiniz ilk süpürgeyle tv nin önünde dans etmeleriniz takdire şayan

0|0
    1|0
  • Nalaka hatun. Yil 2014 ben bir erkegim ve futboldan anlamıyorum. bir bir ilgi alani. Kimin ilgisini çekiyorsa o ilgilenir

0|0
    1|0
    • Sizde problem mi var? :D ben ilgilenen kıza edilen laflardan bahsediyorum. bencede kim isterse ilgilenir. ama kız futboldan anlıyor diyede laf edilmez, anlamıyorsun denmez mesela? bir çok kız erkeklerden iyi anlıyor çünkü.

• Bende problem var.

• Futboldan anlayan kız iticidir. Bu övünülecek bir şey değildir. Hatta futbol zaman kaybından öte bir şey de değildir.

0|0
    1|0
  • Ben o cahillerdenim ;)

0|0
    1|0
  • Sen yanlış algılamışsın olayı bence.
    Bu olay anlamaz olayı değil, anlamaması lazım olayı çünkü yakışmıyor yaa erkek gibi ne o öyle.:)
    Örgünün erkeğe yakışmadığı gibi mesela!

0|0
    0|0
  • cidden futbolu seven bir kız ilk defa sen denk geldin ya valla hi futboldan anlayan kız nasıl oluyor onu bile bilmiyorum :))

0|0
    0|0
  • Bence sen kendi uydurdugun yalana inanmissin guzelim :))

0|1
    1|0
  • siz futbolu öğrenirsiniz anlayamazsınız. A:D.

0|0
    1|0
  • Senin gibi olan cidden az. Yanındakiler futbolu seviyor olabilir ama buna birçok kızı katarak böyle bir şey diyemezsin BU 1.
    Ofsaytı geçtim daha kaleci vuruşu nedir, niçin olur onu bilmeyenler var ve azımsanmayacak derecede çoklar BU DA 2.

0|0
    0|0
    • bak şimdi benim lafım kimlere bir daha oku. senin dediklerine katılıyorum. ama benim lafım başkasına. kızların genelini kapsayarak böyle bir şey demek ne derece doğru oluyor acaba?

• Bir çok kızın erkeklerden daha iyi anladığı açık ve net şekilde ortada.
      Bir daha oku sen bunu. Genellemeyi kim yapmış gör.

• tamam o zaman erkeklerin önüne 'bazı' kelimesini getireyim olur mu? bu bir gerçek neden kabul edilmiyor. mesela almanya gibi ülkelerde sadece kızlar için açılmış futbol turnuvaları var, çok üstünde duruluyor bu konunun. ama burada bir kız futboldan anladığını söylediğinde sevdiğibi söylediğinde aldığı cevap genelde şu 'kızlar anlamaz, sen git yemek yap' ? bu saygısızlık ve bana göre cahillik.. benim lafım bunlara isteyen istediğiyle ilgilenir yani.

• Vay cahallar

0|0
    0|0
  • Kızların futboldan anladıklarına katılıyorum. Bazı kızların erkeklerden daha iyi anladığına katılmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Sen aşıksın diye herkız aşık degil bikere Çok istisna çıkar :D

0|0
    0|0
  • beraber dünya kupasını izlerken bu ofsayt ne demek diye soruyorsa... sana sevgiler bizden

0|0
    0|0
  • Kızdan kıza degişir :D

0|0
    0|0
  • Dünya Kupası Sürecinde Gördüm ki, Kızlar Bu Işi Biliyor..

0|0
    0|0
  • kardiş şükunu verdim. sen ptt ligi 2nci ve 3ncü ligi bile takip ediyorsundur :)

0|0
    0|0
  • 22 adam bir topun arkasından koşuyor :D Sevilecek bir yanı var mı?

0|0
    0|0
  • Saçma bir genelleme tabi. Haklısın

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamaz demiyorum geneli futbolu sevmiyor bence ;)

0|0
    0|0
  • İyi onlar anlıyormuş az çok ben hiç anlamıyorum yani ne bileyim basit geliyo bana ::::)

0|0
    0|0
  • futboldan anlayan kızlar dünya ahiret bacımdır..

0|0
    0|0
  • Kızlar futboldan anlarda bir ofsayt'tan anlayamaz :D

0|0
    0|0
    • onlara Van Persie ve Burak Yılmaz'ı izlet bak nasıl anlıyorlar :D

• Kendini yere ata ata artık penaltı alamaz oldu garibim :D

• hahahah :D aynen

• ben şöförlükleriyle dalga geçkmekle yetiniyorum henüz futbol muhabbeti yapmadım.

0|0
    0|0
  • Ofsayt nedir? Geri pasda kaleci elle topu kontrol edebilirmi? Messi hangi ayak ;)

0|0
    0|0
    • ofsayt = burak yılmaz :D top ayaktan çıktığı anda defanstan öndeysen bu ofsayt işte anlatabildim mi? kaleci elle kontrol edebilir eğer top futbolcunun kafasıyla gelmişse ve Messi sol ayak.

• :D burada yap

• Benim le pes oynarmisin odetmesine ;)

• önün açıksa devam et :)

0|0
    0|0
  • frikik ve ofsaytın kız versiyonu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben acikcasi futbolu seviyorum ama bence bu söz sirf erkekleri etkilemek icin amigo gibi davranan kizlara ithafen

0|1
    1|0
    • sizi sırayla mı verdiler ya :D kızım erkekleri etkilemek için mi onlara laf atayım. erkekleri etkilemek isteseydim futbol sevmeyen kızlara laf atardım? anladın mı?

• Ben sana sen yapiyosun dedim mi fikrimizi sormussjn ben de fikrimi soyledim kizlar futboldan anlar bazi erkeklerden daha iyi anlar hatta ama bazi kizlar sirf erkek arkadaslarini etkilemek ugruna ahaa ofsayt sekline burundugu icin erkeklerde boyle bir yargiya varmis

• Ya tamam ben de çok severim ama bir erkekten daha fazla ilgilenecek kadar değil. Bence abartmak saçma

0|0
    0|0
  • Kendileri çok biliyorda tamam ofsaytı öğrenmem 2 yılımı aldı ama artık herşeyi biliyom

0|0
    0|0
  • canım vala ben anlamıyorum ya :d

0|0
    0|0
  • bir bakıma doğru ben anlamam hiç ilgimi de cekmez

0|0
    0|0
  • Bkz. Ben 😊

0|0
    0|0
  • tamam sen öylesin de benim çevremdeki tüm kızların futboldan anladıkları tek şey gol ve takımlarını da sevgililerine göre seçiyorlar o yüzden cahillik demen saçma sırf sen öylesin diye türkiyedeki tüm kızlar biliyor diye bir iddiada bulunamazsın

0|0
    0|0
    • sen daha benim ne dediğimi anlamamışsın. ben bu düşünceye sahip erkeklere diyorum onu. kızlar ister ilgilenir ister ilgilenmez bundan bahsetmiyorum.

• ben katılmıyorum yine de ha bir iki erkek vardır futbolla ilgilenmez ama onlar dışında çoğu kız futbol konusunda erkeklerle yarışamaz mesela sen türkiye ligini bilirsin onlar dünyadaki ligleri sen yeni oyuncuyu tanırsın onlar aldığı parayı bile bilir öyle değil deme ben de senin gibi fanatik yetiştirildim abimle aynı maçları izledik aynı şeyleri yaptık yine de abimin bildiğinin çeyreğini bilmem

Yükleniyor...