Body ile uğraşan arkadaşlar var mı?

ramazanda eridim gittim resmen. arada bir koşuya çıkıyorum. ve evde yapılabilecek antremanlar yapıyorum.
ama tabi salon gibi olmuyor. o kadar çalıştık, ter döktük, artık ramazandan sonra sıkı bir tempoyla toplarım inş.

• hmmm kaslı erkekkk. bayılırım =)
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
  • ıyy o ne öyle, hiç sevmem. =)
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• dostum ünide ben 1 yıl uğraştım ramazanda olmuyor periyotları ve uyku sistemi bozuluyor.
    ramazandan sonra bir kür filan yapıp yavas yavas ağırlıkları artırmalıyız..

0|0
    0|0
    • aynen. zaten ramazan bitişinde eski kilolarla devam edemiyoruz ne yazıkki. düşüyor biraz. ama 1 ayda toparlanır heralde?

• sana tavsiyem youtube biri var onu takip et, hakan fittnes diye adam iyi

• Biliyorum onu. Antremanları ezberledim zaten.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Baya zayıflamış görünüyorsun! Ramazadan sonra hemen başla çabuk toparlarsın vücud 1 ay ara verdi ona alıştı sonra birden yaptığında çok hızlı şekilde toparlarsın merak etme

0|0
    0|0
  • Bende body yapıyorum lâkin programda koşu yok çünkü zayifim demekki sen kilolusun diye koşu yazmislar ve kilo vermek olan amacına ulasmissin?

0|0
    0|0
    • Normal programda haftada bir 12dk kosuyorum. Bulktan çktgmda her Antreman oncesi oldu bu. Ama simdi salona gidemedigimde evde yatmaktansa koşayım bari diyorum
      79dan 73e düştüm.

• Aynen doğaldan yanayım.
      Ramazan da Napıyorsun peki

• Sporum 1.5 saat sürüyor saat 6 da salona gidiyorum ağırdan terlemeden takilarak yapiyorum ciktigimda susamis ve acikmis olsamda iftara dakikalar kalmış oluyor :)

• Evde çalışıyorsan p90 programını uygula yediklerine dikkat et parçalanan kasın proteine ihtiyacı vardır protein ağırlıklı besin tüket

0|0
    0|0
    • ya sabah çalışılmıyor malum. akşamda iftarda çok yemenin verdiği rehavet var. ama saat gece 12gibi olabilir

• Bodynin tek kazanci diş gorunuş olur. seni muay thai ye davet ediyorum. anasini bile bellerim ve bellerler bodycilerin

0|0
    0|0
    • şimdi sınav yılındayım. bir üniye geçeyim. kick box ve muay thai da haftalık programımda yer alıcak.

Yükleniyor...