Ne kadar titiz, ne kadar dağınıksınız?

Arkadaşlar;

Okul,dan veya işten sonra eve geldiginizde elbiseleri çorapları bir kenara atarmısınız.

Neden insan Dağınıktır?

0|0
23|8

En İyi Kız Görüşü

• dağınık değilim ama titiz miyim bilmiyorum kimisine göre çok düzenliyim kimisine göre idealim

0|0
    0|0
    • ideal insan olmak için günde kaç kere odanı temizliyorsun :)

• teşekkür ederim

• rica ederim efendim

Kızlar Ne Diyor 22

• önce yumak yaparım dolaba tıkarım sonra içim rahat etmez düzeltir katlar yerine yerleştiririm.

0|0
    0|0
    • hahahah :) içine birtürlü sinmiyor yani zor bir durum gece rüyalarına girmiyordur inşallah :)

• yok ya o kadar da değil ne yaptın :D

• yaaa ben gace pencereyi açıyorum içime sinmiyor tekrar kalkıp kapıyorum yatamıyon yani öyle birdurum varda:)

• atarım ama sonra toplarım sadece eve gelince onları öyle atması çok sarıyor :))

1|0
    0|0
  • yorgun oluyoruz,stres ,baş ağrısı vs vs :)

1|0
    0|0
  • Hiçbirşeyimi yere atmam çıkardıklarımı hemen yıkamaya atarım,dağınık ortamda kesınlıkle oturamam,takılarımı bırer bırer kutularına koyarım. Inanılmaz bır duzen hastalıgım var yanı dayanamıyorum bıyerın dagınık olmasına sınır oluyorum

0|0
    0|0
    • hımmm vallahi bir ara geçerken bize ugrada toparla dermişim ben çok dagınık biriyim :)

• hahahha :) oda farklı bir durum yani annesi sormuyormu ne zaman evlilik diye

• Yook :) ama hep gelinim diye tanitir beni :)

• tamamen dağınıklıktan ibaretim :D Nereden gelirsem geleyim üstümdekilerden kurtulup rahat pijamalarımı giyer devam ederim. Neden dağınığım bilmiyorum ama bazen aşırıya kaçabiliyor, pasaklılıkla karıştığı anlarda yani :))

0|0
    0|0
    • ofofof pasaklı kontez seni :( biraz silkelen bari :)

• ahahahahah! :D ama bu iyi bir şey :)))

• biliyom ben

• dağınığımdır. ancak temiz olduğumu düşünüyorum öte yandan. nedeni ise paso yatagımı toplamayı gereksiz bulurum. baktım ortalık dağınnıklıktan geçilmiyor tolparım o sıra

0|0
    0|0
  • Asla öyle bişey yapmam yapamam çok temiz ve tititizimdir burcum başak başkada bişey söylememe gerek yok:)

0|0
    0|0
  • derli topluyum

ama kitaplarımın darma dağınık olmasına bayılırım

tüm kitapları sağa sola yığasım gelir

kurtulamadım sahaf hobisinden

0|0
    0|0
    • ooooo vay,vay,vay sahaf,ta varmış aramızda, değerli kitapların varmı;

• sahaf değilim

ama potansiyel sahaf olcak kadar kitabım var

değerli...hmm.. kişiye göre değşir ama benim için çözülmüş soru bankaları bile değerlidir

gaza getrmeyn beni uleyn :D

• hahahah vay sahafım benimya :)

• dağınık değilim ama titiz de sayılmam.

0|0
    0|0
  • Temizlik imandan gelirmis daginik degilim daginikligi hic sevmem..

0|0
    0|0
    • çok iddalıyız bu konuda galiba; hiç dagınık degilmisin yani şüpheli bir durum :)

• annen çok şanslı senin gibi derli toplu bir kıza sahip oldugu için :D

• Tskler:)

• Yorgunluuuuuk, napalım :(

0|1
    0|0
  • çok titiz değilim çok dağınık değilim :)

0|0
    0|0
  • çok pis titizimdir

Bknz: burcum başak :)

0|0
    0|0
    • bendensin ;)

• yok öyle yaklaş maklaş.. ne çay ne kahve.. + bile vermemişsin peh!

• ne çay ne kahve göge bakalım mutluluk kuşları seslensin yürek birazda asi olsun. aşk otobüsüne binmeli insan belki eller birleşir kenetlenir kendini hatırlardın belkide kim bilir beni

• ben dağıtıyorum , kuzenim topluyor.

hastalık derecesinde düzene bağlı , şanslıyım vesselam .

0|0
    0|0
  • Çok dağınığımdır. Üşengeçlikten ve dağınıklığı umursamamazlıktan olsa gerek:)

0|0
    0|0
  • dağınık odada oturamam çok titizim :|

0|0
    0|0
    • hımmm senin gibi titiz ve düzenli bir insanı bulmak çok güzel bir duygu yaşasın :)

• hayır bn topluyum

0|0
    0|0
  • Çalışma masam hariç düzenliyim:-)

0|0
    0|0
    • :) bir ara çalışma masasının fotoğrafı çekte bir koy görelim neler varmış; kahve,sifara kola kül tabagı sigara paketi,başka ne var çalışma masasında :)

• Ne sigarası yaa sigara içmiyorum

• hmmm çok güzel o zaman :)

• ben ve dağınıklık ? çok uzak

0|0
    0|0
  • ben dağınık değilim,başkaları yerini değiştirmediği sürece aradığım herşeyi bulabiliyorum

0|0
    1|0
  • her kıyafetimi farklı biryere atarım bazen odamda adım atacak yer bulamıyorum..masamda kitap defter yeıne makyaj malzemelerı ojeler vardır komıdının uzerinde su ıctıgım bardaklar bırıkır asırı derece dağınığım bazı geceler o dagınık odada uyuyasım gelmedıgınden koltukta yatıorum ne olacak bu halım bılmıyorum ama odam konusunda bu haldeyım..sadece mutfak tuvalet ve banyo temızlıgınde asırı tıtızımdır kesınlıkle pıs bırakamam

0|0
    0|0
    • :) sonuçta temiz olmasını istedigin yer var bu güzeş birşey bence kutlrım seni :)

• Çorapalrım odamda biriktikten sonra kirliler sepetine gider. Dışarıda topluyumdur ama evde dağınığım.

Genelde bu dağınıklık kıyafet konusunda oluyor. Ne yapayım alışkanlık. Hem topluyum diyenlerinde toplu olduğuna inanmıyorum. Kimi dıştan temiz görünür aslında kirlidir, kimisiyse kirli görünür aslında temizdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben atmıyor sayılırım. ilk geldiğimde evet ama sonra en faZLA 1 saat topluyorum sonra. insan üşengeçliğinden dağınıktır bnce.

0|0
    0|0
  • annem bunu 20 yıldır kendine soruyordur kanımca

0|0
    0|0
  • dağınıklık neyse de, pis olmak apayrı bir durum. ben çok dağınık olmama rağmen temizliğe önem veririm.

0|0
    0|0
  • Kafam dağınık odam dağınık . Kim uğraşacak şimdi öf be! :)

0|0
    0|0
  • dağınıklılıgımda bile bir düzen vardır :D

titiz değilim ama pis de sayılmam

0|0
    0|0
  • dağınık bir insanım tarzım böyle

0|0
    0|0
  • dağınık bir evde duramam. hatta hiç bir yerde. düzenli olmalı şık ve temiz mis gibi kokmalı

0|0
    0|0
  • temızlıkte titizim ama esyalarım konusunda dagınıgım kendı odam ıcın konusuyorum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...