Kitap önerisi olan var mı? İçinde erotizmin , duygusallığın bulunduğu bir roman istiyorum.

Arkadaşlar ben kitap okumaya başladımmi çok çabuk sıkılan bir insanım.O yüzden kitabın başları bile beni etkilemeli.İstediğim kitap eğer okuduysanız Yatmadan önce 100 fırça darbesi adlı kitaba benzemeli...Bu kitap hem erotizm hemde psikolejik yönden beni çok etkilemişti..Buna benzer içinde erotizmin , duygusallığın bulunduğu bir roman istiyorum.

Önerisi olan varsa yazsın..

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• tıkanma, gösteri peygamberi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 100de 100 düşünce gücü. fakat içindeki şirk ifadelerine dikkat etmek gerekiyor. allaha tanrı diyor ve bazende mühendis diyor. allaha mühendis ve özürlü yarattığı kul için mühendislik hatası denmez.bu kelimeler şirktir kitapta özürlü kul hakkında birşey demiyor fakat şirk kelimelerini ayıklarsak çok güzel bir kitap.hatta yemek seçme huyun bile varsa onlara bile veda edebilirsin. bir çok takıntılarımdan o kitap yardımıyla kurtuldum.

0|0
    0|0
  • Fantastik kurgu ama istediğin herşey var bu romanda Ken grimwood- Sil baştan

0|0
    0|0
  • dan brown - ihanet noktası. Soluksuz okuyacaksın emin ol :)

0|0
    0|0
    • Konusu ne?

• biLim kurgu. Beyaz sarayda dönen tüm işleri anlatıyor. Erotizmden tut duygusallığa kadar herşey var

• Anlamadım neden okuyamayayım ? Merak ettim dogrusu kitabı..

• Bir kadının seks günlüğü.Tavsiye ederim

0|0
    1|0
  • uçurtma avcısı, ejderha dövmeli kız , sadist bu 3 kitabı onereblrm

0|0
    0|0
  • Sudaki iz

0|0
    0|0
  • duygu asena kitapları okuyabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bin muhteşem güneş

2|0
    0|0
  • judith mcnaught tüm serisini tavsiye ederim ilk önce içinde aşk saklıdan başlayabilirsin şahane bir kitap :)

0|0
    0|0
  • Ayçe Özyılmazelin Sana bişey olmasın kıtabı hosuma gıttı oku derım

0|0
    0|0
  • Best seller ın bir çoğunu boş buluryorum. klasik oku daha değerli bence

0|0
    0|0
  • O kitabın devamı var bir de. Yusufçuk Gece Gelir'e bir bak.

0|0
    0|0
    • siz okudunuzmu

• Hayır ama ben de yatmadan önce 100 fırça darbesini okumuştum. Bu kitap da okunacaklar listemde ama.

• erotizm istiyosan yazarını hatırlamıyorum ama çirkinin aşığını okumalısın. o kitabı okuduktan snra ben hiç sevişmemişim şimdiye kadar demiştim kendi kendime ( ki yatakta çok iddalıyımdır )

0|0
    0|0
  • zülfü livaneli seranad

0|0
    0|0
  • siktir et i oku bence :))

0|0
    0|0
  • Bir prense aşık oldum kitabını oku derim :) Aşk tutku şehvet felan var bunda tek sorun hani eski dönemlerde kadınlar korseli elbiseler giyiyo felan ya o dönemde geçen bi kitap tarihi bişey yok ama :) (Klasikleri daha çok severim ben ama seni sıkabilir diye düşündüm :) )

0|0
    0|0
Yükleniyor...