Basketbol oynayan erkekler ilginizi çeker mi kızlar? :)?

Basketbol oynayan erkekler ilginizi çeker mi kızlar? :) Hoşlantınız olur mu onlara karşı? :) Ben açıkcası olmaz diyordum ama ben yıllardır oynamama rağmen yıllardır resmi maçlara çıkmama rağmen hiç olmaz diyordum gelipte bir kız konuşacak diye. Ta ki dün arkadaşla maç yaparken kızın arkadaşıma numarasını verene kadar dı :D İlginizi çeker mi gerçekten?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• evet cok severim o sporu:)

0|0
    0|0
  • Senelerdir basketbol oynuyorum. Basketbol oynayan bir erkek çok çekici ve sempatik gözüküyor fakat karaktersiz olunca onun da bir anlamı olmuyor. Sadece basketbolla da kıyaslamamak lazım erkek dediğin spor yapmalı :)

0|0
    0|0
    • Sadece öyle meraktan sordum kızın biri arkadaşııma numara verince hiç inanmıyordum böyle olacağını :) Kaç senedir oynuyorsunuz? :) Ben yaklaşık 8-9 senedir oynuyorum. Gerçi bir yerlere varamadım ama yıllardır hiç kopmadım sadece sakatlandım 1 sene oynamadım sonrasında hep devam ettim.

• Bir kıza göre boyun bence çok iyi hele ki basketbol açısından :)

• Öyle diyorsan öyledir teşekkür ederim :)

• Sporcu olmasi avantaj tabi ama yalniz basketbol oynayan diye kisitlamak ergenlik hevesi olsa gerek :)

0|0
    0|0
    • Bende sizin gibi düşünüyorum :). Ama dün kız geldi resmen numarasını verdi ya kız bizle yaşıt arkadaşta şimdi Allah var çok mükemmel oynar :/ bende oynarım güzel de o biraz daha avantajlı :D amerika da eğitim gördü basketbolla

• hahahahahahahahahhahahahahhaha biz kızı bile farketmetik ki sokakta oynuyorduk :D

• cok cekiciymis o zaman :D :P

• Aynen ya cok çekici ve cool geliyo :D

0|0
    0|0
  • Çok çekici geliyor bana :D

0|0
    0|0
  • çekmezmii :D

0|0
    0|0
  • çok saçma bence çok giderim maçlara hiç böyle bir şey hisstmedim o heyecanla

0|0
    0|0
  • basketi severim spor yapan insanlar dikkatimi çeker ama süperötesi değil.

0|0
    0|0
  • Benim ilgimi çekmiyo açıkçası

0|0
    0|0
  • Tabii ki ilgimii ceker bende basketbolcuyum sevgilimin basketbolcu olmasini isterim cok cekici:)

0|0
    0|0
    • Bende basketbolcuyum yaklaşık 8-9 senedir :) Benimde basketbolcu kızlar dikkati mi çeker basketbolcu olduğum için :) Peki basketbolcu olmasaydınız ilginizi çekermiydi?

• 3 senedir oynuyorum:) Basketbolcu olmasaydim da kesinlikle cekerdi:))

• Ceker..

0|0
    0|0
  • uzun boylu, yapılı bişeyse evet^-^

0|0
    0|0
  • İlgimi çeker ama futbol oynayanı 16184 adım daha önde benim için :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• basketbol oynayan erkek bir adım öndedir hele biraz tipte varsa tamam olay

0|0
    0|0
  • çekiyosa baskete başlıyorum kızlar :D

1|0
    0|0
    • ajljhadasjfjhahasdf :DD aga dün arkadaşla maç yaptık kız geldi resmen konuştu ya numarasını verdi kızda çok güzeldi :/

• ciddimisin o zaman gerçekten başlıyorum :D

• Başla başla elbet işini görür :D Ben görmedim gerçi ama sen görürsün inşallah :DD

• bana basketbol deme dün ribaund alırken parmağımı incittim üstelik hala yalnızım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...