Bu yıl Galatasaray mı Fenerbahce mi Beşiktaş mı Şampıyon olur?

Ben galatasarayın başarılı bir performans göstereceğini düşünüyorum bir bayan olarak spor haberlerini takip ediyorum galatasaray çok sıkı çalısıyor...
Sizce Gerçekten hangi takım Şampıyonluğa yakın taraf?

Güncellemeler:
Bu yıl Galatasaray mı Fenerbahce mi Beşiktaş mı Şampıyon olur?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Geçen sene Şampiyon olmak için her türlü pisliği yapan bir Fenerbahçe vardı ve karşısındada teknik direktör değiştirmiş ve federasyonun engellemelerine maruz kalmış bir Galatasaray vardı ama bu sene bu pisliklere bu masa başı oyunlarına izin vermeyeceğiz tüm engellemelere rağmen şampiyon olup 4. Yıldızı takacağız

1|0
    0|1
  • bu sene kimse 4. yıldıza heveslenmesin şampiyon belli

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey belli olamaz. Ama şu anki durumlara bakarak şöyle bakılabilir

Galatasaray Teknik Direktör ve kadrosu bakımından sıkıntılı. Herkes yeterince idman yapıyor zaten

Fenerbahçe normal seyrinde sıkıntısı yok

Beşiktaş transferde atakta.

Şöyle bir bakarsak Beşiktaş bu sene zorlar. Ama Galatasaray'ın alacağını düşünmüyorum. FB ile BJK arasında diyorum

Not:FB'liyim

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olur çünkü Galatasaray yabancıları promlemli beşiktaş zaten transfer falan yok geri de kalan sezon da oldugu gibi Fenerbahçe şampiyon

0|0
    0|0
  • Bence yine Fenerbahçe olur

0|0
    0|0
  • bu sezon çok zevksiz geçecek fenerbahçe arayı çok açacak rakibimiz yok çünkü

0|0
    0|0
  • Anadolu takımlarından biri şampiyon olacak. Bekleyin de görün

0|0
    0|0
    • Çok isterim bir genclerbirliğinin sampıyon olmasını erciyesin sampıyon olmasını...

• Samsun olsaydı Samsunspor derdim ama. Benim içimden Mersin idman yurdu geçiyor nedense

• Aşkın tutkunun adı Kuvay-ı Milliye Takımı Fenerbahçe inşallah bu sezon 4. yıldız için ter dökecek :)

0|0
    0|0
  • Dogru politika izlerse Galatasaray %75 olur. Ama gecen seneki gibi sacma sapan kadrolarla cikarsa fenerbahce %60 . bjk stadi bitip gaza gelirse %35 bjk olur.

0|0
    0|0
  • fener zaten bu sene dırek uefada sampıyon olmasada olur cabalamıcaktır besıktas yenı transfer yapcak bı yapsın bakalım besıktas olabılır

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Tabikide FenerBAhçe

0|0
    0|0
  • fenerbahce yine acık ara olur

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Gs en fazla 3. Olur

0|1
    0|0
  • Futbolla ilgilenen kadın kadar itici birşey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...