Final sınavında yakalanan kopya..

Dünkü sınavda hoca kopya kağıdını yakaladı ve aldı.bugün soruşturma açıldığını söylediler.sizce ne yapmam lazım ki ceza almayayım veya en hafif şekilde alayım?Başından daha önce böyle bir olay geçen var mı yardım edebilir mi? (Bölüm dekanı normalde açmayacaktı birdaha olmasın dedi ancak asıstanlar açılmasını istediler)

Güncellemeler:
%50 bursluyum bıde bu ceza alma olaylarında burs kesılm durumu soz konusu mu ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ne mal asistanlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir çok arkadaşm bşına geçti.. Sadece sınavdan kötü not aldılar.. Uzaklaştırma olmadı tabi hocalarla konuşmak lazım..

0|0
    0|0
  • kesimn uzaklaştıma...savunma alırlar...

0|0
    0|0
  • Normalde 6 ay uzaklaştırma ama uyarı maiyetinde olsun diye 1 hafta uzaklaştırma veriyorlar. o 1 hafta cezayı da ya vize ya final haftasına denk getiriyorlar. Her halukarda yarım dönem uzamış oluyor okulun.

Esen kalın.

0|0
    0|0
    • E okul kapandı bugun son sınavı olduk.seneye sene basındakı ılk vızelerde mı yapıcaklar yanı

• Sınav kagıtlarımızı hocalar okuyor asıstanlar deqıl.Yakalandıktan sonra hocanın yanına gıttım benım ıcın sorun yok bıdaha yapma falan dedı ama fakulte farklı oldugu ıcın yanı ana dersımız olmadıgı ıcın ben karısamıyorum sızın dekanlıkla ılgılı dedı.ne olacak bılmıyorum ya

• Asistanlar okumuyor da hocaların kulağına gitmeyecek mi sanıyorsun. Mimleyeceklerdir illaki. Ayrıca asistanlar soruşturma açılsın diye bu kadar üstelediklerine göre hocalara anlatırken biraz da abartacaklardır.

Üniversitede kopya çekmek çok mantıksız. Çekiyorsan iyi çekseydin keşke. Üni. hayatım boyunca hiç yakalanmadım. Tanrım! (H)

Şu an için değiştirebileceğin bir şey yok. Kafana takmayı bırak, bir şey yapamazsın artık.

Kızlar Ne Diyor 1

• o asıstanlarda az ... degıllermıs yanı dısarda gorsem parcalarım heralde burslusun kaybetmemen ıcın cekmıssındır anlamalaı gerek salaklar ya cok sınır oldum benımde arkadasım yakalandı %100 bursluydu sadece bıdaha olmasın dedıler

0|0
    0|0
    • Sorusturma falan acılmısmıydı pekı yoksa asıstanlar ve kendı arasında mı halloldu?

• acılmamıstı

Yükleniyor...