Sizce türk futbolunda yabancı sınırlaması nasıl olmalı?

Sizce türk futbolunda yabancı sınırlaması nasıl olmalı ?

Siz TFF ' nin basında olsanız nasıl bır yabancı sistemi getirirdiniz. ?

Benim fikrim 7+0 yani aynı anda 7 yabancı futbolcu ilk 11 ' de oynamalı yabancıyı kısıtlayarak türk futbolu gelişmez fikrimce . . .

Herkes uygulardım dediği sistemiz yazabilir mi ?

Ankette gördüğünüz gibi sizce yabancı oyuncuların çokluğu türk futboluna zarar veriyor mu ?

TEEŞEKKÜRLER . . . :))

• Evet zarar veriyor
    60% (3)80% (4)70% (7)Oy Ver
  • Hayır zarar vermiyor
    40% (2)20% (1)30% (3)Oy Ver
  • Kararsızım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen 7+0 diyorsun :) Kimleri isterdin peki.

0|1
    0|0
    • ben su an kı kadroma ılaveten orta sahanın soluna culıo yu ıstıyorum defansın soluna rumen chivu ' yu ıstıyorum forvete de barosun yerıne ıyı bır yabancı ıstıyorum kafamda henüz bir isim yok anderlechtteki luız suarezi isterdim ama malıyetı yuksek :))) bıraz gercekcı olası ısımler vermek ıstedım...

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Yabancı futbolcu en az ... kadar milli takımda görev yapmış olacak gibi yabancı futbolcuya üst düzey standart getirdikten sonra bende sınırsız yabancının olmasından yanayım,öbür türlü bizim klup yöneticileri alacaklar bir bedford komyon gidecekler afrikaya dolduracaklar yamyamları gelecekler ama yabancı futbolcular her zaman dert olur bizim kluplere,çünkü klupler iyi yonetilmiyor,yerliler para alamadımı problem yapmıyor ama yabancılar hemen mahkemeye.

0|1
    0|0
  • yabancı sınırı çok saçma, bir takım istediği kadar yabancı oyuncu bulundurabilmeli

0|1
    0|0
  • kesinlikle + olayı olmamalı .öyle olunca yabancı futbolcular kulübede oturarak para kazanıyor.Avrupada başarı için en az 7 yabancı olmalı.Türk gençleri için ise daha az olmalı bu rakam

0|1
    0|0
  • yabancı sınırlaması olmasın ki bizim türk oyuncular rehavete kapılıp saçma sapan oyun oynamasın yabancı sınırlaması olmazsa rekabet olur tük futbolu gelişir..

0|0
    0|1
  • olmamalı

0|1
    0|0
  • 7 tane olursa yabancı futbolcu Türk futbolcular sanki ara oyuncu gibi olmazmı nasıl gelişecek onlar oynuyacak bizimkiler ara oyuncusu olarak ve izleyerekmi gelişecek bnce kendileri daha çok çalışarak ve avrupa kupalrında ,Dünya kupalarında,Şampiyonlar liginde oynuyarak gelişirler yabnacı futbolcu oynatarak değil kendileri oynuyarak gelişir.

0|0
    0|0
  • 1 tane daha Emre Beleşoğlu çıkıcaksa bu futboldan. Hepsi yabancı olabilir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...