Siz de bu duyguları yaşadınız mı ben n'apam şimdi

neden böyle oluyor ya neden seven insan gt gibi ortada kalıyor. ben onu deli gibi seviyorum ama bi kavgayı uzatıp ayrılığa kadar getirdi oda seviyor biliyorum ama benim kadar değil. ve kimse onu benim kadar sevemez buna eminim. ama çok sinirliyim gitsin bi kız bulsun istiyorum o benim verdiğim değeri sevgiyi göremeyince piç olsun istiyorum gtüne baka baka bana geri dönsün istiyorum. bu aşk sevgi ne bokum bişeymiş. sorum şu sizde böle duygular yaşadınız mı napıyım ben şimdi pişman olmasını bekliyorum mal gibi. pişman olsada o erkekliğine bok sürüp dönmez bana

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen dönmeyecektir sana.Sen sevdiğini belli ettin mi peki ona söyledin mi hiç :D

0|0
    0|0
    • Bu arada isteklerin çok komik ve şirin yahuu:DSenin gibisini bulamayıp piç olacak hahahaha :D

• Soruma cevap vermedin ki kesin çocuk seni sevdiğini söylemiştir.Sende söylememişsindir ve çocuk yılmıştır artık:D

• pardonss söylemişsin jeton köşeli benim :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• cümlen çelişkilerle dolu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle davranırsan herzaman kaybedersin sen karsındakine ondan vazgeçemiyecegini gösterirsen oda bunun rahatlığı ile her boku yapar üzülen tarfda seven tarafda sadece sen olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...