Papatya suyu saçın rengini yeterince açar mı ?

saçlarıma bi değişiklik yapmak istiyorum. aslında kumralım ama biraz daha sarı olsam fena olmaz :)

kızlar sizce işe yarıyor mu?

bi de nasıl uygularım ? :)

0|0
13|0

En İyi Kız Görüşü

• açıyor ama pek erkeğe yakışır bir ton olmasa gerek deneme bence :) doğal sarışınlık iyidir erkekte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• saçının ne renk olduğuna göre değişir.siyahsa saçın turuncuya yakın bir ton olabilir.Kahverengi ya da açık kahve ise bir kaç ton açılır.Papatyayı kaynatıp saçını onunla ıslatman ve güneşte kurutman gerekiyor.

0|1
    0|0
  • deneme bence.

0|1
    0|0
  • bir erkeğin sorması garip geldi biraz :)) bence bulaşma. çünkü sapsarı saçlı bir erkeğin hoş görüneceğinden emin değilim. tabi bu benim fikrim. ama evet papatya suyu saçı açar. fakat bildiğim kadarıyla saçına sürüp güneşte baya beklemen lazım. ayarını tuttutmak da önemli. turuncu falanda olabilir.

0|1
    0|0
  • sakın yapma civciv olabilirsin :D

0|1
    0|0
  • erkekte saçları sarı v türevleri olanlar düşman sevindiren cinsten.

sevmiyoruz.

2|1
    0|0
  • Her türlü kızıllık verir saça yapma derim yumurta sarısı gibi bi sonuç istemiyorsan:) Diren öyle yapmıyo belli bile olmuyo aslında ik yaptıgında fakat zamanla ne kadar iğrenç renk akdıgını bilemezsin... Arkadaş denemişti:)

0|1
    0|0
  • bence yapma esmer erkeklerden hoşalnıyoruz birçoğumuz. ayrıca justin bieber gibi olursun özenti muamelesi görürsün.

0|1
    0|0
  • kumrallarda işe yarıyor ama koyu saçlılarda rengi kızıl veya turuncu yapıyor ben denedim turuncuyla kızıl arası bişey yaptı çok göze batmıyordu sadece yakından gözüküyordu.

0|1
    0|0
  • zor iş

0|1
    0|0
  • pişman olursun bence yapma...

0|1
    0|0
  • Erkeksen yapma hacı :F

0|0
    0|0
  • kaynatıp sürüyorsun işte. açıyor.

0|0
    0|0
    • çok detay verdin ama yaa :(

• önce papatyayı topluyorsun sonra saplarını koparıyorsun. daha sonra tencereye suyu koyuyorsun. papatyaları içine yavaşça bırakıyorsun. piştikten sonra suyunu alıp saçına sürüyorsun. güneşte bekliyorsun. işte oldu.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...