Bu gün para karşılığında bir maç yaptım maçı kazandım. Bakar mısınız sizce normal miyim?

Bu gün para karşılığında bi maç yaptım maçı kazandım ve parayı da aldım? Rakibinde Burun ve elmacık kemiğine büyük zarar verdim?

Güncellemeler:
Alakasız cevaplar vermeyin lütfen ve bunu sevgilimin istediği bi hediye yi almak için yaptım.
Ve bunu tekrar yapmam içinde ısrar eden kişiler var çevremde?Sizce ne yapmalıyım?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Kuzey sen misin?

2|4
    0|0
  • sana zararı olan şeyi,yapmamalısın.

0|0
    0|0
  • normallik görecelidir

0|0
    0|0
  • adamda senle maç yapmaya razıymış başına gelecekleri kabul etmiş yani bence o yüzden sorun yok.

0|0
    0|0
  • sevgilin hediye mi istedi?bunu ima etti mi? ya da ayyyy bu ne güzelmiş gibi alttan gaz mı verdi?

eğer kız bilerek bi şey isteyp seni zor duruma soktuysa o seni mafyaya fedai de yapar

düşüncelerin normal ama yaptığın normal değil

0|0
    0|0
  • normal degilsin..bu izin alınmıs bir müsabakamı oyle degilse yazıkk yani hem adamın parasını almıssın hemde canını kötü acıtmıssın..

0|0
    0|0
  • adı ne?

0|0
    0|0
  • parayı naptın ?

0|0
    0|0
    • Annesinin ona hediye ettiği hatıra bir yüzük varmış babasıda gidip onu satmış gidip almaya kalktığımızda yüksek bi miktar söylediler onu bu acıdan kurtarmak için kendim acı çekmeye razıyım gidip aldım...

• normalsin.

• sürekli bunu yapma.. kolay para kendine çeker ve sonra bunu bir iş haline dönüştürürsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• box maçı mı yaptın?

0|0
    0|0
    • Bilinç gidene kadar sadece boks değil tekmelerde var...

• anladım spor olsun diye yapmamışsın işin içinde para var bu normal bir durum değil tabi bunu içinde bulundugu durumu düşünmeden ve dilmeden söylüyorum.

Yükleniyor...