Almanya hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Her ne kadar Arjantin'i tutsamda Almanya'nın kupayı almasına sasirmadim. Bence hakettiler.2004 sonrasi olusturulan yeni jenerasyonun kesinlikle bir dünya kupasi kaldirmasi gerekiyordu. gerek oyun disiplini gerek defansif ve ofansif olarak yillardir tum dunyaya futbol dersi veriyorlar. Klose'nin kral olmasida buyuk bir olaydir bence. Sonuc olarak turnuvadaki futbollariyla kupayi sonuna kadar hakettiklerini dusunuyorum. Siz ne dusunuyorsunuz sampiyon hakkinda?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu an takımların bu dünya kupası performansına bakarsak almanyanın en sistemli oyuna sahip olması hak ettiğini gösterir bize ispanyada kadro kurulumunu doğru yapsa bu iki takım hak ederdi futbol bir sistemdir.. ve ben belli sistemi olan takımların kazanmasını daha haklı buluyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne kadar hak etmiste olsalar Almanlar soguk bir hava sergiliyor buda cogu kisiye antipatik geliyor.
    Gordugum kadariyla pek sevilmiyorlar..

0|0
    0|0
  • Schurle denen adama gıcığım. Gotzeye de. Hele kloseyi öldüresiye döveblrm. Ben messiciyim ya. Arjantinciyim ben. Ama almanya ekip olarak iyiydi. Yne de arjantinin de hakkını yemeyin

0|0
    0|0
    • Bende ! Atamazsan o golleri sonucunada katlanacaksin. Bu kadar kupaya yakinken kaybetmek aci ama 2018 Rusya'yi beklicez artik :/

• Tamam abartma ;)

• Dur be almis basimi gidiyorum ne guzel durdurma beni :)

• Hollanda kazansin istiyodum o nlar aldi

0|0
    0|0
  • Ulke

0|0
    0|0
  • O değilde o ne biçim dil öyle :O anaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kupayı aldıklarında sahaya giren sevgilileri Almanya hakkındaki düşüncelerimizi iyi yönde etkiledi :)

0|0
    0|0
  • Messiyi hiç sevmezdim zaten :D

0|0
    0|0
  • Ben de arjantini tutuyodum ama adamlar hak etti brezilyaya 7 yane tıkadilar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...