Sınıf geçmeyle ilgili bir sorum var . Bir bakın lütfen !!

Arkadaşlar karnemde 7 tane zayıf var ama notları hesaplayınca ortalama 45 düşüyor yani 2. Şimdi ortalama 45 olunca sınıfı geçebiliyor muyum ? Geçen seneden de kalan 3 zayıfım var. Bilenler yardımcı olabilirmi lütfen !

Güncellemeler:
Lise 2 deyim geçen sene de kalmıştım sınıfta bu sene tekrar yaptım. Bide meslek lisesindeyim. Alttan kalan 3 dersimi vermedim ve şuan 7 zayıf geliyor. Ama ortalamayı hesapladım 45 yapıyor.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• düz lisedeysen ortalama 45 veya 50 olması gerek. hangisi emin değilim.

eğer ortalaman tutuyorsa ortalamayla geçiyorsun. geçen seneki 3 dersinden sorumlu gecmediysen yani ortalamayla falan gectiysen onlar sorun değil

0|0
    0|0
  • Oha ya benim bile 7 zayıfım yok :D

0|0
    0|0
  • Tabiki hayir ortalamanin 73 olmasi gerekiyor. Anca ortalama yükseltme sinavlariyla kurtarabilirsin.

0|0
    0|0
  • 7 zayif mi naptin sen. Hem yas kac soyle?

0|0
    0|0
  • sınıfı geçiyosun ama sorumluluklarda vermek zorundasın derslerini

0|0
    0|0
  • Lise kaç ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçemezsin.Ortalama sınavlarına girsen dahi geçemiyosun.Alttan sorumluluğun olmasaydı bu seneki sınavlara girebilirdin hepsine,verirsen geçerdin.Geçmişş olsn

0|0
    0|0
  • Sİndire sindire oku yawaş yawaş aceleye gerek yok..

0|0
    0|0
  • ne yaptn gecebildinmi

0|0
    0|0
  • bu sene de kalican gibi gorunuyor ama onumuzdeki sene de kalirsan orgun egitimden men edlirsin...

0|0
    0|0
    • geçen sene kaldım bu senede kalırsam seneye de devam edebiliyormuyum yani ? 3 hakkım mı var ben 2 sanıyodm ?

• ozur dilerim ya 2 kere ard arda kalma hakkin var dogru soyluyosun

• gecemessin bence, zaten kac tane ders var ki 7 zayif diyorsun :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...