Beşiktaş'ın Senegalli Demba Ba kiralaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence çok gereksiz Lanzini yeterli olabilirdi yabancı kontenjanını düşürmeye bakmalılar

0|0
117

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaş demba ba yı getiremez.

0|1
    0|2
    • geldi bile kanka :D

• inşallah, bizlere düşen takımı her zaman desteklemek olumlu düşünmek

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 16

• resmi açıklama yapılsın da rahatlayalım
    Lanzini oyun kurucu, Dembaba forvet, ikisini kıyaslaman yanlış olmuş
    Ayrıca yabancı sorunu olmayan tek büyük takım Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Valla bizim musa sow un en yakın arkadaşı ve demba ba da iyi bir oyuncu chelsea için kritik golleri oldu Beşiktaş a katkı sağlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Şimdiden geçmiş olsun, bilirsin beşiktaşa gelen her futbolcunun özelliklede kiraliklarin sakatlik kacinilmaz sonudur kampta ya da ligin ilk haftasında olur bilemedin ikinci , tam iyileşir bu seferde oynamasını unutmuş olur, bir halta yaramaz olan yine beşiktaşimibln parasına olur , bu arada ismide bir tuhafıma gitti o ne la öyle sanki kabileden aliyoz adamı neyse en azından sloganı hazır çarşı nın, çok babasin Dem BABA

0|0
    0|0
  • Demba Ba ve Lanzini farklı mevkiilerin oyuncuları, zaten yabancı sınırımızda az. Demba ya da türevinde bir forvetinin şart olduğunu düşünüyorum, umarım Demba Ba alınır.

0|0
    0|0
  • lanziniyle dembabayı neden kıyaslıosun ki ikisi de farklı biri forvet diğieri oyun kurucu... bence çok iyi olur , haber bir kesinleşse daha da harika olur

0|0
    0|0
  • Gerekli ve yerinde bir transfer olur bence.

0|0
    0|0
  • Bence Güzel Transfer inş. yaralı olcak. Marko Marın gelmesiyle dahi iyi olur die düşünüyorm o ikili

0|0
    0|0
  • İyiymiş

0|0
    0|0
  • gelecegini sanmıyorum ama boğa gibi bir futbolcu beşiktaşa yakışacak bir transfer

0|1
    0|0
  • 53 maçta 13 gol :)

0|0
    0|0
  • Iyi topcu

0|0
    0|0
  • eğer gerçekleşirse türkiyede yılın transferi

0|0
    0|0
  • Süper olur

0|0
    0|0
  • Yararlı Olacağını Düşünüyorum Demba Ba Çok İyi bir Oyuncu

0|0
    0|0
  • Hayatında böyle bir oyuncu gordunmudki gereksiz diyorsun

0|0
    0|0
  • Sürekli sakatlık yaşıyor. Elinizde patlayabilir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...