Karın yağları ve sarkmaya ne yapılır?

Karın yağlarından kurtulup, alt karın sarkması toparlanır mı yani dümdüz veya ona yakın olabilir mi? Bu arada fazla kilom yok.24 kilo verdim. Sadece karın bölgemde sorun var. Ne yapmalıyım?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• kardiyo çalışmaları ( bisiklet, ip atlama, yüzme, koşma ) beyaz ekmek, şeker ve aşırı karbonhidrattan uzak dur garanti vereceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sarkma oluşunun sebebi sağlıksız beslenmeden gelir. yani sen sporunu ne kadar iyi yaparsan yap, beslenmeyi düzgün yapmadığın için sarkma olur. Çünkü vucudu sıkılaştıracak olan şey kasdır. Kası besleyen şeyde aminoasit (protein) ve sudur. Sen vucudunun ihtiyacı kadar protein almıyosan ve şeker yağ gibi şeyler yiyosan ne yaparsan yap o vucuda şekir veremezsin :)

0|0
    0|0
  • karın çalış diyenler ya yalan söylüyordur ya da bu işten hiç anlamıyordur sadece ve sadece diyet ve kardiyo ile yapılacak bir iştik karın bölgesindeki yağları eritmek ;)

0|0
    0|0
  • uzmanlar senin yaptigina sok diyeti diyorlar bende aynisin yaptim 135 ten 93 dustum tabi boks falanda yaptim ama yinede hizli kilo werdim sarkma oldu onun icin gunde 200 ye yakin farkli mekik hereketim war ama en zoru gobegin alt bolgesindeki kasdir en zoru odur şu an ona gorede bir hereketim war 1 aydir uyguladim faydasini gordum :)

0|0
    0|0
    • Nedir hareketin?

• Teşekkürler iyi günler

• sanada iyi gunler kolay gelsin ama pisman olcan benim gibi :)

• mekik çekmeni tavsiye ediyorum. bu konuda beslenme durumunu bilmiyorum fakat çok sık mekik çek. aniden yemeklere gömülme :D

0|0
    0|0
  • Spor yaparak kilo verseydin o sorun da kalmazdı. :) Karın kaslarını çalıştırman lazım yürüyüş yapman lazım. Şekerden uzak durman lazım.

0|0
    0|0
  • Ya sakın burada ki insanların lafına güvenme 1 aylık fitness deneyimiyle tavsiye verecek insanlar var en iyisi daha iyi ve yararlı araştırma yapman hatta bir uzmana görünebilirsin

0|0
    0|0
  • Ekmek Oranını %0'a düşür. Ve beyaz un mamülleri tüketme derim. %100 olumlu sonuç.

0|0
    0|0
  • Mekik düzenler veya plates

0|0
    0|0
  • karın yağlarınızla barışık olun. çünkü gitmiyor. sana önerim yeşil çay iç ve şekerden uzak dur

0|0
    0|0
    • gitmiyor ne demek? siz hiç örneklerini görmediniz sanırım

• görmedim cidden. o kadar spora gittim. giden de çok arkadaşım oldu. vücut falan şekile giriyor ama göbek yerinde.

• Misyoner takilin ne yağ kalir ne karin kanks:)

0|0
    0|0
  • mekik :D

0|0
    0|0
  • Mekik cek hic bir seyin kalmaz

0|0
    0|0
  • spor.+ beslenme hizli kilo verince sarkma oluyor genelde

0|0
    0|0
  • Belirli egzersiz hareketleri var. Alt karın çalıştıranlar. Onlardan düzenli yapman gerekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pilates yapabilirsin en iyi sIkilastirma formulu.

0|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|0
  • Sıkı bir koşu ya da boşgesel hareketler

0|0
    0|0
  • Plates yaparak karın bölgeni toparlayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...