Tuzluk Sarkması ve Tezat Gibi Kürdan Kollar...

Bilmem biliyor musunuz bu özellikle kadınlarda çok sık görünen bir şey... Güneş (bunun etkisini bilmiyorum), ani kilo alıp verme, hareketsizlik ve tuz tüketimi tabii bu kol sarkmasına sebep oluyor...

Adı da yemeğe tuz dökerken yaptığımız kol hareketinden geliyor...

Şimdi ben zayıfım fena sayılmaz proporsiyonum... Duruşum da fena değildir ki kamburumdur hani ve sırt germe aparatı kullandım ama artık kullanmıyorum (bunu sormuştum daha önce) spora verdim kendimi...

Ama kollarımda o tuzluk sarkması var... Onları kasa çevirmek en azından sıkılaşmasını sağlamak istiyorum...

Yüzmeye de gideceğim yakın zamanda... Onun dışında evde ne yapabilirim? Tuzu azalt diyeceksiniz eh azalttım bağımlı olsam da...

Yaşım kemale eriyor artık kendime bakmalıyım...

Siz ne düşünüyorsunuz?

Evde bir kaç şey yapıyorum ama ne kadar yeterli?

İlla aletle mi çalışmam lazım?

Nedir bunun oluru?

Güncellemeler:
"Pro Ana" diye bir facia varmış mesela iyi ki o kadar manyak değilim... Ve bugün daha uzun göründüğümü söyleyenler oldu sevindim... Demek ki işe yarıyor yaptıklarım..,

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok ilginç.

1|0
    0|0
  • Pilates yap olsun bitsin,örnek hatun : Nicole Lee =) araştır google'dan favorim :) Pilates ile sıkılaştırma,yakın dövüş sporları ile de esneklik kazanabilirsin

0|0
    0|0
    • Madonna ya da Pink olmak isteğim değil biraz daha sıkı olmak istiyorum...

• Kullanmam zaten işim olmaz ve 29 yaşındayım...

• ihtiyacın yokmuş zaten yaş olarak da... Bar üzerinde tek dizini çöküp belini dik konuma getirerek hafif dumbell'larla bunu cok rahat yapabilirsin

• 0|0
    1|0
  • Gerçi duzluk iyi bir arkadaşımızdı. Öyle akmasını-sarkmasını falan görmedim hiç..

1|0
    1|0
  • Pirince yatıralım seni geçer diyesim geldi.Aahahha tuzluk sarkması :D

Tv'de gördüm ben seni fena değilsin takıl.

0|0
    0|0
  • Kız sınavı çekmelisin her gun onlarca tekrar yaparaktan arka kol kaslarını sikilastirabilirsin. Bir de iki sandalye yardimiyla yapacagin dips hareketi var ama bu kız sınavından daha zordur. Ama daha etkilidir

0|0
    0|0
  • 25-29 yaşın kemale falan ermiyor daha erken,spor yapmalısın ama evde değil,tuzu azalt hatta günde 2 gramın üstüne çıkma,evet illa aletle çalışmam lazım,bir soruda ne çok başlık varmış,biran cevap vermekden vazgeçecektim :)

0|0
    0|0
    • Şişman teyzeler ve hevesli amcalar gibi parkların yok mu aletleri onlara gidemem...

• kastım parklar değildi bencede gitme zaten.bir salona gitmeni önermeye çalışmıştım...

• Kas yığını olmak istemiyorum az daha sıkı ve güçlü olmak

İstiyorum...

Kızlar Ne Diyor 3

• spor salonuna gittinmi peki? orada kollar için dambıllar ile kişiye özel program yapılıyor?

0|0
    0|0
    • Gitsem ki gidemem maddi durumum ve zamanım el vermez...

• evde de yapabilirsin o halde,dambılların fiyatları 15 tlden başlıyor,maddi sıkıntın var ise minik su şişelerinden faydalanabilirsin,kolların zayıf yapılı ise,az ağırlık çok tekrar,kas yapmak istiyorsan 1,5 kilo tek kol için yeterli,netten yardım alabilirsin,doğru çalıştırabilir isen,3 ay kadar zamanda farkı göreceksin..

• 3 ay mı? Çokmuş... 1,5 kiloluk minik dambıllarım var belki 3 kg 5 kiloluk filan alırım ama amacım kas yığını olmak değil sıkı ve az daha güçlü olmak...

• dambıl kullanabilirsin..

0|0
    0|0
  • kesinlikle pilates

0|0
    0|0
Yükleniyor...