Kupayı almanya aldı ne diyosunuz hak etti mi etmedi mi :))?

Kupayı almanya aldı ne diyosunuz hak ettimi etmedimi :))

• Sonuna kadar hak ettiler
    73% (8)73% (11)73% (19)Oy Ver
  • Eh işte birazda şansla geldiler
    0% (0)13% (2)8% (2)Oy Ver
  • Hak etmediler
    27% (3)14% (2)19% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• İyi oynadılar, emek harcadılar, sonuna kadar hakettiler.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hak etmediler

0|3
    0|0
  • nekadanda güzel aldi cok da iyi aldi ^^

0|0
    0|0
  • Son 30 dakika olmasaydi zor kazanirlardi. Bu oyunda Almanyadan cok Arjantinin performansi iyiydi

0|0
    0|0
    • Vurulan gol ofsside olmasaydi Arlamya kazanamazdilar. hak etmediler geri versinler!

• Kendin diyosun işte ofasyt diye hani ofsayt verilipte ofsayt olmayan bir gol olsa haklısın ama ofsayttı yapıcak birşey birde dün gece arj. zaten dha iyiydi onu herkes biliyor ama genellemede almanya hak etti gibi :)

• Valla güzel vuruştu

0|0
    0|0
  • Hak ettiler

0|0
    0|0
  • Aldıysa, hak etmiştir

0|0
    0|0
    • burada banamı laf soktun:) aldıysa hak etmiştir ne biçim soru bu diye? Yoksa maçları izlemedim aldıysa hak etmiştir gibimi?

• Hak ettiler tabiki.

0|0
    0|0
  • Hak etti tabi sevmem o ayrı tabi

0|0
    0|0
  • Hak etmediler allahin belalari lanetler arjentinaaa hakediyrdu o kupayi alman kopekeleri degl

0|1
    0|0
    • Arj. bu kadar sinirlenmesi sakin :)

• Onu arj hakkediyordu alman degl o o* cocug niye oyunu ilk basonda bynu kopmadi ki grri geldi serefsiz

Erkekler Ne Diyor 19

• hak ettiler ama finalde arjantin daha iyiydi

0|0
    0|0
    • Aynen maç sırasında pek fark edilmiyoda şimdi özete bakıyorum arj. harbi çok gol kaçırmış.

• 3 net pozisyon var

• Dah ne olsun abi böyle bir maçta 3 net pozisyonun var gol atamıyosun kaybedersin tabi. Hele higuain kaçırdıgı bir pozisyon varki sorma gitsin :)

• Almanya Turnuva takımı ne şansla nede başka sebeble sonuna kadar hak ettiler adamlar ev sahibi brezilyayı dünyaya rezil etti.

0|0
    0|0
  • ben şu an ağlıyorum olum messinin kazanamamsı çok koyuyor ya en çokta neye üzülüyorum bilion mu : Messi'nin en çok koştuğu maçtı. Adam kıpkırmızı olmuştu. Yanındakiler hiç bir işe yaramıdlar mal mal gol kaçırdılar

0|2
    0|0
  • ALLAH var sonuna kadar hak ettiler adamların bir mücadelesi vardı bir istekleri vardı ve aldılar tebrikler gönlümden zaten almanya yatıyordu

0|0
    0|0
  • Dostum sorulcak sorumu bu tabi hakettiler hirsli ozguven takim calismasiyla kaliteli kadrosu taktikleriyle sonuna kadar inkar eden arjantini tutmustur ya da Almanlari sevmiyodur :)

0|0
    0|0
    • Hak etti zaten yav ona lafım yok. Arada şanslı oldukları maç oldu ama bu futbol yani şansınıda kendin yaratırsın:) üzülenler birde mesai alamadı diye üzülmüştür :)

• Masai yazmışım messi olucak o :))

• ilk maçlardan sonra almanya hollanda final oynar almanya alır demiştim. hollanda gol atamamanın cezasını ödedi tökezledi. almanya hakkını aldı.

0|0
    0|0
  • Hak ettiler ama Lavezzi'yi ikinci yarının başında çıkarmasa Arjantin kazanırdı. İlk yarının en iyisini nasıl olurda çıkartırsın ya?

0|0
    0|0
  • ne haketmesi kupa messı ve arkadaşlarının hakkıydı (ben bile inanmadım :(

0|1
    0|1
  • Hakeden kazandı bence baştan belliydi zaten alacakları

0|0
    0|0
  • Oysaki Cezayir maçında Almanlar acayip zorlanmışlardı ve bana kalırsa finale kadar şansa geldiler.

0|1
    0|1
    • gana maçı abd maçı cezayir maçı hepsini zorla geçtiler. messi adına çok üzüldüm.

• Sanmiyorum o maclarda sike donmus olabilir ayrica sansla kimse finale gelemez haketti kazandi brezilyayi rezil etti fransayi eledi sansmi bunlar?

• yiğite katılıyorum adamlar çok disiplinliler sonuna kadar hakettiler cezayir kötü takımmı bence favori takımlardan biriydi başka belçikaya felan denk gelseydi belki cezayir elerdi onları şansına almanlara denk geldiler gelebilecek en zor takıma ve sonuç olarakta elendiler

• Arjantini destekledim, favori olmadığı için.

0|0
    0|0
  • Hak edip etmedikleri konusunda birşey söyleyemem gönlüm arjantinden yanaydı

0|1
    0|0
  • hak ettiler

0|0
    0|0
  • ama sanki arjantin daha hevesli idi kupa için, daha duygusal oynadılar sanki

0|0
    0|0
  • bu maçta hak etmedi.. keşke penaltılara gitseydi hakkı da penaltılardı zaten

0|0
    0|0
  • Ben Arjantin'in almasını istiyordum ama almanya aldı ve bencede hakettiler.

0|0
    0|0
  • Favorim zaten Almanyaydı şaşırmadım

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haketti :)

0|0
    0|0
  • Messi o son vuruşu kötü kaçırdı

0|1
    0|0
Yükleniyor...