2014 Dünya Şampiyonu ALMANYA?

Maç hakkında yorumları alalım. Bence ARJANTİN çok iyiydi. Sizce Messi son topta orta açmalı mıydı?

• Orta açmalıydı
    50% (2)70% (7)64% (9)Oy Ver
  • Vurması daha iyi
    50% (2)30% (3)36% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bence Arjantin teknik direktörü Lavezzi'yi çıkarmamalıydı. Neredeyse ilk yarının en iyisiydi.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lavezzi çıkmamalıydı çıkacak birisi varsa o da Gonzalo Higuaín di.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle paşam. İlk yarının en iyilerinden belki en iyisiydi. Top saklıyor, taşıyor, pas atıyor. Ne yapsın bu adam daha yani...

• Maçın kaderini değiştirebilecek birisiydi, Higuaín karşı karşıya kaldığı pozisyonu atabilseydi ve Lavezzinin sağ kanattan yaptığı güzel ortayı ofsayta düşmeden gole çevirebilseydi şimdi kupa Messi'nin elindeydi.

Kızlar Ne Diyor 5

• aynı yüzyılda bir daha ne bir maradona ne de bir
    messi yetişmeyeceği için kupayı kazanmasını
    istediğim takımdı arjantin.
    turnuvanın başından beri aklımda
    duygularımda arjantin diyordu.
    şuanki mod üzerine şampiyonluk eline kupa yakismadi almanya.

0|3
    0|0
  • Çok saçma pozisyonlar kaçırdı Arjantin maalesef, Arjantinliler kadar üzüldüm :((. En son Messi ne yaparsa yapsın olmayacak gibiydi ama baya kötü attı. Messi den beklemezdim :((

0|1
    0|0
    • Bence de çok saçma pozisyonlar kaçırdılar. Lavezzi kalsaydı keşke Aguero'dan daha etkili olacağından emindim ben..

• Almanya!!! Millet coşuyor burada havaifişekler falan cok canlı :)))

0|1
    0|0
    • Arjantinde iyi oynadı Almanyada, hak ederek kazandılar bence :)

• Çok şanslısın ya kıskandım seni :))

• :))
      sende Türkiyede memleketinde yaşadığın için şanslısın çok özlüyorum ben :)

• arjantinin savunması çok iyiydi ama almanya çok sert oynuyo bence

0|2
    0|0
  • Almanda o golu tamamen sans olarak ati karnina degdi top gol oldu taamen sans isiydi o gol kesle o kupayi arjentina alsaydi onlar hallediyordu alman degl nefret ediyorm almanlardannn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• messi'nin son dakika frikiğiyle çocuklarıma anlatacağım efsane yerle bir oldu

0|1
    0|0
    • Hahahaha. Atsa ve penaltılarda yenselerdi ki bence yenerlerdi gerçekten tarihe geçerdi.

• Arjantin batırdı sen 113 dakika it gibi koş son dakikada beleş golü ye böyle rezillik yok ya

0|1
    0|0
  • buda büyük başarı. almanyayı zorlayacağı belliydi. gol ise büyük bir şanssızlık. neyse bu Messinin adını bir adım daha ön plana çıkarır. son vuruş ise mesafe uzak idi kaleye vurmasa iyiydi..

0|1
    0|0
  • Arjantin iyiydi ufak bir gaflet anında kaybettiler.

0|1
    0|0
  • Massi normalde isi daha önce bitirmesi lazimdi :-(((((
    Yazik oldu Messiye.

0|1
    0|0
Yükleniyor...