Evet Beyler Almanya Şampiyon Oldu... Kupa İyisiyle Kötüsüyle Beğendiniz Mi?

http://youtu.be/eNf2gR3Vmu0
Almanya'yı Tutanlar İçin :))))))

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• '98 Fransa'dan beri izlediğim en keyifli ve tempolu dünya kupasıydı. Ya da 2010 ölümü göstermişti, sıtmaya razı olduk :)

İspanya'nın gruplarda eleneceğini 1 yıl önce öngörmüştüm. Sorusunu da açmıştım, belgelidir. Diyalektik :)

Almanya'nın oynadığı tüm maçlar keyifli geçti.

Brezilya ise -Kolombiya maçının ilk yarısı hariç- yerim dar diyen gelin gibiydi. Yazık oldu Kolombiya'ya.

Arjantin ve Hollanda'nın "savunma"ya da ağırlık verdikleri bir turnuva oldu.

ABD maçında resital sunan Belçika, Arjantin önünde bir anda Clark Kent oluverdi. İyi maç olur demiştik, yanıldık. Tecrübe farkı, seviye yükseldikçe açığa çıkıyor.

Kaleciler, turnuvaya damgasını vurdu.

Hakemler... Orta şekerli. Cüneyt Çakır'ın yan hakemleri de ofsaytları iyi süzdü.

Yayıncı kuruluşa da iki çift lafım var:
    - Tribündeki güzel Latin kızlarını daha fazla çekmeliydiniz.
    - Ömer Üründül'ü geç getirdiniz, erken bıraktınız. Olmadı.
    - Maç bitiminde hemen reklama bağlanmak da neyin nesi. Maç sonrasının sıcağı sıcağına yaşanan atmosferinden ve duygu yoğunluğundan bu gözleri mahrum bıraktınız.
    - İlk gün araya sıkıştırılan dizi reklamlarının yerinde, şikayet gelmiş olacak ki, birkaç gün sonra yeller esiyordu neyse ki.

0|0
    0|0
    • süper açıklama ispanyanın kötü olma sebebi atletico dan az oyuncu aldılar barcelonadan çok oyuncuya yöneldiler

• Belki de önce del Bosque'yi emekliye ayırmaları gerekiyordu :) Balık baştan kokarmış.

• aynen öyle Xavi pedro torres bunlar naptı bu sene almış oynatıyor barcelonadan tek alacağın oyuncu iniesta jordi alba bunlar alacaksın sen git barcadan kur takımı

• Olacagini biliyodum.

0|1
    0|0
  • Bize ne :D

0|1
    0|0
  • Ben Bilyonerin.. Tüm Gruptan çıkacak çıkmayacak takımlarını dogru yahmin ettim..(Kostarika Hariç)... Final Almanya-Argantina oynar dedim.. Ekstradan En çok golü Gruplarda Hollanda Atar dedim.. Ve Final Maçının İlk yarı 0-0 Tahmin ETTİM.. Umarım İlk 20 iine Girmişimdir.. Rio de Jenariyo TAtili var.. Bekle BEni Rio BEkle beni Sambacılar.. Bekle BEni BEyonce bacaklı hatunlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...