Bodyciler bakabilirmi bir lütfen?

Abiler biraz hacimsizim 4 aydir vg yapiyorum ve bulk yapmaya calsiiyorum kimi diyo kaediyo yapcan şart kimi bulkken kardiyo yapilmaz 59 kilodan 66 kiloya geldim boy 1.77 ektoyum ama yag oranim 100de 14 şu an bulkmu devam edeyim kaediyomu yapayim ben 75 kiloya çıkıp iyice hacimlendikten sonra definasyona gideyim diyorum ama herkez kardiyoda yap diyo zaten oldukça zayifim kardiyo hepten zayiflatmaz mi sizcrde abiler

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hedef senin hedefin. bu kadar yeter defineye gircem diyosan defineye gir yok yetmez dersen bulka devam
    Bulktauken kardiyo yapilir. Kalp sagligi acisindan iyidir

0|0
    0|0
    • Antrenmana başlamadsn 10 dk koşayım diyorum her antrenmanda düzenli olarak

• Abartmadan yap tabi kondisyonunu karumus olursun kalp icin onemli. Yaglanmayi kafaya takma onune geleni ye yaglanmadan kilo alan gormedim ben

• Yok zaten yaglanmayi takmiyom hocam aslinds paecali vucut dsgilde biraz yagli genis vucut daha hoşuma gidiyo iri bir vucut yaparsam bulkta birakicam defineye gitmicem genişleyip

• Nasıl kilo aldın öyle kardeş

0|0
    0|0
    • 4 ay boyunca düzenli beslenme kardeşim sabah 6 tane yumurta 100 gram peynir yarim liyre süt ögleyin akşam makarna pilav tavuk sürekli

Yükleniyor...