Vucut geliştirmeyle ilgili bilgisi olanlar gelsin?

180 boyum var 55 kilo falanım vucut geliştirmeye gidip kilo alabilirmiyim kas olarak nasıl olur?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Protein tozları var :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Dövüş sporlarından birine gidebilirsin. Hem kas açısından iyi olur hemde hocalar yardımıyla besinlere dikkat edebilirsin.

0|0
    0|0
    • fitnessa gidicem iyimi

• Fitnessa gidebilirsin ama iyi araştır. Gittiğin yer kaliteli ve hocaları mümkünse uzun süre fitness eğitmenliği yapmış belgeli kişiler olsun. Protein tozu gibi şeylerde kullanma. Düzenli yaparsan fitness sana yardımcı olur.

• Ney 180 e 55 kilo he Aman Allahım hemde erkeksin... alırsın alırsın bak sütün içine bir iki kaşık zeytınyagı at sabah aksam iç iyi kilo aldırıyormus :)

0|1
    0|0
  • Ben 53 kiloyum ve boyum 1.65 bana çok zayıfsın derler seni düşünemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 178 boy 63 kg dim 3 aydır gidiyorum aciktirio yiyorum baya ama bir o kadarda gidiyor yani günlük kilo alıp verebiliyorsun. Ama görüntü olarak omuzlar genisleyecek kollar kalinlasacaktr ;)

0|1
    0|0
  • beslenme konusunda maddi sorunun veya düzensizliğin yoksa body ye gidebilirsin, ama diğer türlü tavsiye etmem. ben kendim evde çalışırken daha verim aldım. bide fazla hayalci olma, pat diye olmuyor bu işler sabır ister.

0|1
    0|0
  • yeterli miktarda karbonhidrat ve protein alımıyla kilo alabilirsin, antremanla birlikte vücuduna aldığın proteinler kas'a dönüşecektir.

0|1
    0|0
  • Her gün et süt yumurta tarzı proteinli şeyler yemelisin ki kas oluşsun. Onları yiyebilirim her gün diyorsan git bir süre sonra da toz kullanmak zorundasın yoksa olmuyor.

0|1
    0|0
  • Kilo almak için karbonhidrat içmen lazim

0|1
    0|0
  • Alirsin iyide olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...