Yüzmeye biliyor musunuz? Biliyorsaniz, hangi stili kullanıyorsunuz? Bilmiyorsanız, bundan dolayı kompleks e giriyor musunuz?

Yüzmeye biliyor musunuz? Biliyorsanız, hangi stili kullanıyorsun uz? Bilmiyorsanız, bundan dolayı komplekse zaman zaman giriyor musunuz?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sabit bir yüzme şeklim yok, her şekilde yüzebiliyorum :) yüzmeyi seviyorum ama genelde tekne ile açıkta yüzmeyi seviyorum. Plaj vs gibi yerlerdeyse genelde sahilde uzanıp güneşlenme taraftarıyım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yüzerim, cok muthıs sayılmam ama bogulmam yani allahın ıznı ıle.. bana yuzme de bardaga dalarım, yaruın degıl sonrakı gun degıl onu gectıkden sonrakı gunun eretsınde denızde olacagım oy oy oy tam 20 gun!!!

0|0
    0|0
    • Az kaldı. Sanslisin. Ben yaza sonu, hayırlısı

• 2 sene ust uste 5 ay cıvarı tatıl.. sonrasında 2 sene fılmlerden klıplerden ızlemek!! bırakın benı gıdeyım artık:))

• Ya. Hayat böyledir. Benim de 3 dene denize gidemedigi oldu. Git tabii, tadını çıkar

• sitil felan bilmem olduğu gibi yüzerim kara deniz çocuğuyuz nede olsa:)

1|0
    0|0
  • yüksekten atlamak hep tercihimdir :)

1|0
    0|0
  • Yüzmeyi biliyorum ve yüzmeyi çok seviyorum. stil farketmez.

1|0
    0|0
  • Nornal kulac atarak, kopek gibi, kurbagalana, sirt ustu felan :)

1|0
    0|0
  • :) yüzme bilmiyorum ama denizde kangurulama sitilini kullanıyorum ( zıplıyorum ) komplekse girdiğim de olmuyor ;)

0|0
    0|0
  • Yuzme tam anlamiyla bilimyor genelde debeleniyorum :) cok guzel boguluyurum tecrubem var yuz ustu bisiler yapiyorum ama hangi stil bilmiyorum o plastik cubuklari icat edenlerden allah razi olsun :))

0|0
    0|0
  • Valla genelde yorulmamak icinn köpek yüzüsü yapiyorum ama birsey oldugunda kulaclarin ardi arkasi kesilmiyor 😆

0|0
    0|0
  • Her still yüzerim kulaç yüzüyorum genelde

0|0
    0|0
  • Denizin dibindeyim ama öğrenemedim hala. :D

0|0
    0|0
  • Profesyonel olmasada cogu stili biliyorum

0|0
    0|0
  • kimse yoksa serbest ve sırt... kızlar varsa kelebek:)))

0|0
    0|0
    • Ahaha. Seni uyanık... etkisi büyük mu?

• Yeni gördüm. Genede gözlük al, çok hava verici

• yüzerken kullanıyorum:)) kulaklık burunluk:)) havuzda ama. denizde kullanmıyorum

• köpekleme :D

0|0
    0|0
  • İyi bildiğimi düşünüyorum. kelebek stil favorim

0|0
    0|0
  • Ne stili ben kendi kendime öğrendim yüzüyorum işte

0|0
    0|0
  • Sirt ustu yatip gokyuzunu izliyorum mukemmel

0|0
    0|0
  • Bilmiyom takinti da yapmiyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Deniz'de çok fazla duramıyorum. Girince tükürmeye, kaşınmaya ve hapşurmaya başladığımdan yüzemiyorum...

0|0
    0|0
  • Biliyorum

0|0
    0|0
  • Kurbalama :))

0|0
    0|0
  • Her şekilde yüzerim hatta kendi kendime sitiller üretiyorum sadece atlayamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...