Ya benim popom yuvarlak ve çıkık sporcu poposu istiyorum nasıl yapabilirim?

Sporcu poposu oval oluyo ve çıkık olmuyo

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Squat, dead lift, sumo squat, lunge.. Hadi kolay gele

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• O ne yazık ki sonradan sahip olabilceğin bir şey değil, genlerinde olması gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • yuvarlak vı cıkık bır popoya sahıpsen elını başına koy sukret bır bayanın en cekıcı vede en seksı karsı koyulamıyacak guzellıkten bahsedıyorsun kım ona hayır dıye bılırkı sabahlarakadar yesem opsek doyulmaz anlıcagın poponun kıymetını bıl bulmuş bunamıs derler sonra hayalını kuranın karşısına cıkmazsınız zaten o eşsız guzellıgın deyerını anlamayan bırıne yar olur zaten

0|0
    0|0
  • bırı senı kandırmış zaten en guzelıne sahıpsın çekemeyenlerın lafına aldırış etme

0|0
    0|0
  • gece yatmadan once bıtane sekırı yastığının altına koy saahh uyandığın zamn ıstedıgn olmuş olcaktırr:))

0|0
    0|0
  • spor yapmadan olmaz, benim bir trapistim vardı sultan hanım sporcuydu uzun süredir öyle bişey olamaz Lopez solda sıfır kalırdı yuvarlak-kalkık ve çokçok sertti ceviz koysan kıracak kadar

0|0
    0|0
  • Link atamiyorum.

0|0
    0|0
  • Ilk once agıkı omuzunun ustune kaldır ve poponu arkaya vermekler otur sonra kalk ve bu haraketı her defasında 12 tekrar olmakla 4defa yap sonrasında dıger haraketlerı yapmak ıcın spor aletlerınden yardım almalısın

0|0
    0|0
  • Cikik popoya hastayiz sakin... :(

0|0
    0|0
  • en güzeli bence yuvarlak ve çıkık olanı erkekler olarak bayılırız böylelerine

0|0
    0|0
  • squat hareketini şiddetle tavsite ederim

0|0
    0|0
  • herkesin bir popisi vardır kendine

0|0
    0|0
  • Squat denen hareketle

0|0
    0|0
  • Surwkli duzenli bir s3kilde kos ve ardindan isinma haraketleri yap

0|0
    0|0
  • Neyin pesindesin haci :)

0|0
    0|0
  • tenis oynamaya başla :D

0|0
    0|0
  • Squatmis bunun olayi yani jen selter izle biraz. Instagram hesabinda surekli videolar yukluyor ve ondaki kadar guzel kalcalar dunyada kimsede yok.

0|0
    0|0
  • Domal poponu sert bir yerlere surt mesela duvar. d

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...