Göbek için spor var mı? Zayıflamadan göbeğimi küçültmek istiyorum.

85 76 90 vücut Ölçülerim. 162 boy, 52 kiloyum. Zayıflamak istemiyorum, zaten zayıfım. Ama işte göbeğimden rahatsızım. Zayıflamadan nasıl göbeğimi küçülte bilirim? Hamile gibiyim resmen. Spor var mı göbek için? Ama kilo vermek istemiyorum.

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Bunu mutlaka dene. Anlatmaya calisiyim. lk yapisinda bile fark hissediliyor. Anlatayim: iki elini kafana yerlestir ama parmaklarin birbirine degmesin. Kafani sadece destekle. Sag dizini kir sol dirsegine yaklastir sonra sol icin aynisini yap. Ama durmadan 15 kez falan yap mutlaka. Bak o kadar yazdin dene sonra da etkisini gorup gormedigini yaz buraya tamam mii :))

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim mutlaka deniycem 1 hafta sonra yazıcam.

• Tamam beklicem :) bu arada gunde bir sefer yapma bos zamanlarinda yap surekli.

• Tamam sık sık yaparım

Erkekler Ne Diyor 13

• Spor göbek için yapılmaz, gene eski haline dönersin. Sporu kendin için yapacaksın, sağlık demeyeceğim. Spor yapan insan diğer insanlardan bir puan öndedir her alanda, gerek fiziksel, gerek mental.

1|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflamak pek mümkün değil , mekik çekersin mide hareketlerini yaparsın. Ama sırf o bölge gitsin istiyorsan çok çok çalışmalısın , oda kas oluşumunu sağlar ^^

1|0
    0|0
  • Mekik karın kısmında sıkılasma sağlar. Günde aldığın kadar karbonhidrat yakarsın, aldığın karbonhidrat bittiği zaman vücut yağdan yakmaya başlar Buda kilo verdirir. Yemeklerden sonra 50 mekik çekilirse karın kısmı sıkılaşır ve sizin için 50 yeterli bir düzey bence

1|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama tam anlamıyla imkansız diyorlar, göbeğe ağırlık verip genel zayıflayabilirmişsin sadece. Ysni 3 kilo veriyosan 2si göbekten olabilir. Kilo kaybı olmadan zayıflamaysa sıkılaştırma ile mümkün olabilir sanırım.

1|0
    0|0
  • Plates

1|0
    0|0
  • Düzenli bir spor programına ihiyacın var. Ah bir hocan olaydım senin. 4-5 ayda 90 60 90 yapardım :D

1|0
    0|0
  • göbek güzelliğini de etkiler ha. kaç yaşındasın

1|0
    0|0
  • Karin kasi egzersizi senin aradigin sey bu...

1|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
  • Mekik şınav her akşam 10ar defa

0|0
    0|0
  • Mekik mekik

0|0
    0|0
  • hızlı hızlı yarım mekik çek

0|0
    0|0
  • Gobusunu merak ettim:))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zayıflamadan göbek gitmezki, kesin kilo verirsin göbeğin giderse. Ama ben kilo verme derim. Benim ölçülerimde aynı seninki gibi sadece belim 61 ama zayıfdan diyip duruyorlar.

1|0
    0|0
  • Sporu bıraktığın an o göbek geri gelir. Zayıflamayla birlikte sporu yapıp bırakmazsan sana faydası olabilir. Ama denilenler gibi mekik en iyi yöntemlerden biri.

0|0
    0|0
  • En iyi şey mekik.

0|0
    0|0
  • Mekik çekebilirsin

0|0
    0|0
  • yağsız yoğurt zerdeçal zencefil tarçın yemeklerden yarım saat önce ye

0|0
    0|0
  • Biberiye yağını surup strec filmle sarip sabaha kadar beklesin ise yariyomus bende deniycem boy?

0|0
    1|0
Yükleniyor...