Fitness hocamdan memnun değilim yardım edebilecek olan var mı?

Arkadaşlar bir hocamız var fitness adı altında sürekli kardiyo egzersizleri yaptırıyor bize. ( Öğrenci olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. ) Koşu bisiklet mekik sadece başka hiçbir halt yok. Kadınla dün kavga ettik. Bisiklet, koşunun fitness a dahil olduğunu başka birşey yapamayacağını filan saçmaladı. Bende bundan sonra karışmayın bana ben gelir istediğimi yapar giderim dedim çıktım. Sizden bir ricam var. Kilo vermek için gidiyorum fitness a. 20 dakika bisiklet, 20 dakika koşu yla kardiyo yapmak sonrasında fitness a geçmek istiyorum bana bir kaç hareket önerebilir misiniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• başka bir salona yazıl veya şikayet et, sözleşmen hala devam etmekte ise onu dinleme kendi antremanımı yapıcam de ve bildiklerini yap..

0|0
    0|0
    • 1 yıllık kaydım var ne yazık ki. Şikayet olayını düşüncem. Zaten bundan sonra onu dinleyeceğimi sanmıyorum

• Şöyle anlata bilirim sana öğrenciden hoca olmaz bu bir, ikincisi hocalık belgesi yoksa zaten ders vermez bu bir suçtur artı olarak yanlış ders verdiğini ve sakatlık geçirdiğini iddia edersen gerekli yere bunu ilettiğin taktirde icabına bakarlar sağlıcaklar kal..

• Bunları öğrendiğim çok çok iyi oldu. Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 senelik boksorum siklet atlamak ya da alçaltmak içim hızlı kilo alır veririm

Zayıflamak için kardiyo koşu sabahları soğuk duş ve haşlanmış bulgur karın sarkmasın diye mekik yani senin hocanın yaptığı... Etkili sonuç için l carnitine serumu ve yeşil çay

Kilo almak için balık et somon makarna özellikle meyve suyu ağır halter antremanı.. Ve deli gibi yemek

Arkadaşşşşş en once boğazdan gelir kilo almakta vermekte

0|0
    0|0
  • Vücudun yagliysa yapılacak birşey yok

0|0
    1|0
  • Hocanin sana ilk basta bir diyet listesi vermesi gerekiyor ;-)

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan ilk 2 ay diyet programı verip kardiyo yaptırır hocalar zaten ağırlık çalıştırmıyolar ama zayıflamak istiyosan kardiyo ideal bence

0|0
    0|0
  • Alınma diye hala yağlı olduğunu yüzüne vurmamış olabilir :D

0|0
    0|0
    • :D 4 kilo fazlam kaldı ya o kadar değil

• başka hocadan rica et veya salonu değiştir baktın olmuyo paranla rezil olcaksın ama internetten bayanlar için antrenmanlara bakabilirsin videolarına felan uygulayabilirsin salonda

• http://www.youtube.com/watch?v=jNfrmlJ08pE Böyle şeyler yapıcaksın işte

0|0
    0|0
  • Antrenman kolaydir zor olan beslenme.. kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Bence normal.

0|0
    0|0
  • ben çalıştırırdım ama k. bakma hiç vaktim yok :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Squat, lunges ve deadlifti kesinlikle yap kalca icin.

0|0
    0|0
  • mekik , squat , lunge , bir de youtubedan filan bak

0|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim bakıyım bir umarım vardır.

• Kenzo karagoz un videolarini da izleyebilirsin you tube den

• teşekkür ederim bakıyorum şimdi :)

Yükleniyor...