Galatasaray'ın Sabri Sarıoğlu'nu göndermesi doğru bir karar mı?

Sabriye vefasızlık yapıldığını düşünüyorsunuz? Sizce doğru bir kararmı?

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Galatasaray ın Sabri ye gerekrn vefayı gösterdiğini düşünüyorum sonuçta Sabri nin futbol yeteneği ve futbol kapasitesi ortada , bu yeteneğiyle hiçbir yerde kazanamayacağı parayı Galatasaray da kazandı hiçbir yerde göremeyeceği saygıyı Galatasaray'da gördu, Koskaca kulübün kaptanlığı verildi bundan daha büyük vefa olurmu artık herkes işin ciddiyetini anlasın bu takım ne imparator nede kaptan dinlemez Galatasaray herkesten büyüktür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Hakan sukure hakan unsala ergun penbeye vs. yapılmayan vefa Sabriye mi yapilacakti sanki
    Sabri reyiz candir

0|0
    0|0
  • Böyle düşünüldüğü için Türkiye de futbol gelişmiyor zaten , koskoca Barcelona Ronaldinho , Deco , Eto gibi adamları takıma uygun olmadığı için gönderiyor biz hala vefa diyoruz , adamın maaşı ödenmişse oda çıkıp oynamışsa bir vefa yoktur :) Baban işten emekli olunca babama vefa göstermediler diyomusun aynı olay :) Bir futbolcu yeterli değilse , takıma yararı yoksa gider bu kadar basit :) Ayrıca Türkiye de Hakan Şükür gibi Bülent Korkmaz gibi Alex gibi adamlar bile umursanmadan yollandı Sabri kim ki :)

0|0
    0|0
  • Vefasızlık diz boyu oyuncu kötü olabilir ama sana 11 senesini vermiş takım kaptanlığı yapmış emeğini hiçe sayıp böyle davranmak ayıptır

1|0
    0|0
  • Sabri'nin çok da iyi bir futbolcu olmaması bir kalemde silinip atılmasını gerektirmez. Hele hele yabancı futbolcu sınırı varken Sabri yedek kalabilir ama kadro dışı kalamaz. Üstelik Prandelli Bey, Eboue'yi de kadroya almamış. Sağ bekte kendi oynayacak herhalde.

0|0
    0|0
  • heey dostum sabriden önemli şeyler var hayatta sabrinin taa dotune koyım de ve evrene acıl , o koca poponuda kkaldır yüksek şeylerle ilgilen:)

0|0
    0|0
  • doğru bir karar

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun gercek gsliydi bence yanlıs

0|0
    0|0
  • Galatasaray maalesef butun futbolcularina ayni seyi yapiyor
    Kesfettigi yeteneklerin sirtindan yillarca para kazaniyor ondan sonrada isi bitince atiyor bir kenari
    Utanilasi bir piskinlik..

0|0
    0|0
  • En çalışkan oyuncualrdan biri ayrıca o kadar yıl bu takıma emek vermiş bir oyuncuunun bu şekilde kadro dışı klaması kötü bir durum.

0|0
    0|0
  • Fenerli olarak Üzüldüm Sabri Vefasızlıklı yapıldı

0|0
    0|0
  • Sabriyi taraftar çok sevdiği için herkez sahip çıktı ve Ünal Aysal geri adım atmak zorunda kaldı sırf tepki görmemek için göbeği erit takıma geri dön diye esprili bir şekilde işin içinden çıkmaya çalıştı. ama yemezler. Reisi yedirmeyiz başkan

0|0
    0|0
  • gereksiz para harcamak istiyorlarsa gs'yi suçlayamam

0|0
    0|0
  • hastroloji sabri gitti mi vay şerefsizler

0|0
    0|0
  • Acikcasi Galatasaray da oynayacak bir oyuncu değil

0|0
    0|0
  • ulan ben bjkliyim gsli ollsamm sahip çıkarıdm biz bile adam oynamasa biele adamın futbola kattıgı baska bir degr var pna alıstıkk =)

0|0
    0|0
  • Yillarini Galatasaray'a vermiş ve takimin koskoca ruhsuz bir sezon gecirdiginde bile takimdaki savasan 2 3 kisiden biri olmus bir adami gondermek sadakatsizliktir bence.
    Not:Sabrinin sayesinde CL ye gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Ben kalmasindan yanaydim, takimi ateslemesi ve hirsi yeterdi

0|0
    0|0
  • nereye gönderildi?

0|0
    0|0
  • Onca yildir gs de ne katkida bulunmus

0|0
    0|0
  • Biz onu oynasın diye istemiyoruz ki. Çok büyük ayıp ettiler

0|0
    0|0
  • gitmesin fenerimin işine yarıyodu o :D

0|0
    0|0
  • Saçmalık ürünü.

0|0
    0|0
  • Ya bizim reyimizdi orası kesin de artık Galatasaray'dan gitmesinin zamanı gelmişti yani.

0|0
    0|0
  • Reyizsiz olmaz çok ayip ettiler zaten galatasarayin. Bu yönünü sevmiyorum vefasiz bir kulüp

0|0
    0|0
  • Tabiki de yanlış karar. Adam hayatını GS'ye adamış bir ADAM. Yazık olur

0|0
    0|0
  • Tabiki de yanlış karar. Adam hayatını GS'ye adamış bir ADAM.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Vefasızlık acimasizliktir nankorluktur. Yeri geldi Sabri takimdaki futbolcularin mamasini odedi bu gercekten kendini bilmezlikti. bir Galatasarayli olarak bu vefasizligi hic yakistiramadim bu takima. Sabri Sarioglu bir tanedir <3

0|0
    0|0
  • nee? fazla bile tuttular! D

0|0
    0|0
  • Az gülücez o zaman olmadı bu panpalar

0|0
    0|0
  • ben sadece kadro dısı dıye bılıyorum

0|0
    0|0
  • Vefasızlık yapıldı gerçekten kaptansız Galatasaray mı olur ya :(

0|0
    0|0
  • Doğru diyenleri parçalamak istiyorum. Sabrim'siz hayat olmaz olsun :/

0|0
    0|0
  • Kocaman yüregi olan adama bu yapılmamalıydı. Sabri reyis arkandayız 3:)

0|0
    0|0
  • Senin gizli oluşun kadar doğru

0|0
    0|0
  • doğru karar.. zaten bir gün gidecekti sabri gibi çok kişi gitti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...