Fenerbahçe ikinci lige düşerse maçlarını izler misiniz?

Fenerbahce ikinci lige düşerse stada gider misiniz? Ben tabi asla böyle birşeyin olmasını istemem ama çok büyük olasılık.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'nin ikinci lige düşmesini istemem.. Biz Fenerbahçe'yle düşman değil, rakibiz ve Fenerbahçe gibi bir rakip Galatasaraysız, Galatasaray da Fenerbahçesiz kalınca rekabetin kalitesi kalmaz. Ama ikinci lige düşürülmesi konusunda şunu söylemek isterim; Fenerbahçe'nin yönetiminin ve bazı ahmak futbolcuların yaptığı bu pislik sonunda eğer takımı ligden düşürmezlerse bu sefer tüm dünya Türk Futboluna şöyle bakacaktır: "Türk futbol endüstrisinde adalet yok ve bu camiaya güvenilemez". Dolayısı ile Türk futbol endüstrisinin itibarı yerle bir olur. Şayet ligden düşürülürse; "Fenerbahçe gibi bir takımı dahi ikinci ligi düşüren bu camia demek ki gerçekten sektörün kayba uğraması pahasına dürüstlükten vazgeçmeyen onurlu bir camiadır". yorumu çıkar ve Türk adaleti takdir toplar. Tıpkı Juventus'un Italya'da ligden düşürülmesi gibi. Eğer Juventus zamanında ligden düşürülmeseydi İtalyan futbolu tüm onurunu kaybederdi. Bunlar benim kişisel yorumlarımdır.. Kimse bu yorumlara kızmasın ve alınmasın.. Ama gerçek bu.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe'ye ceza verip, küme düşürürlerse, bir Fenerli olarak üzülmeme rağmen, hukuka da saygı duyarım.. Hiç bir suç cezasız kalmamalıdır.. Tuttuğum takım da yapmış olsa cezasını çekmelidir..

Ancak, Fenerbahçe ikinci lige düşerse, bence ikinci lig daha cazip hale gelebilir ve daha çok izlenmeye başlanır.. Aynı oranda da birinci lig izleyicisinde azalma olur diye düşünüyorum..

Aklıma şu da gelmiyor değil.. Acaba, bu işi TRT mi tezgahladı.? İzleyici sayısını çoğaltmak için böyle bir şey mi planladılar diye de aklıma geliverdi şu an.. :))

0|0
    0|0
  • Ee tabıı kı ölene kadar

hayatımda ki en önemli varlıklardan biridir Fenerbahçem ..

Bu şike ıle ılgılı hangi takımın taraftarı laf söylerse söylesin önce kendı takımında asla şike olmadıga dair kendı namusu şerefıne yemın etsin ..

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak olanları üzüntü ile izliyorum...Fenerbahçe'yi sevmem, bayılmam ama onlarsız da Süper Lig diyet yemeği gibi olacaktır... Azize'nin ve onun gibilerin yaptıklarının faturası da 100 küsür yıllık bir takıma çıkarılıyor...Ve eğer taraftar azıcık taraftar ise takımını yalnız bırakmaz Bank Asya'da bile olsa 55 bin kişi olarak yığılır yine stadına... Bir de aynısı bize olsa bu kadar anlayışlı olur muydu Fenerliler bilmiyorum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ya dün bir şey duydum gülmekten yerlere yattım karnıma ağrı girdi :)) :)) adamın biri digiturk'ü aramış ben ligtvyi iptal ettirmek istiyorum diye.

Digiturk yetkilisi : Niye beyefendi iptal ettirmek istiyorsunuz.

Adam : Fenerbahçe küme düşerse digiturk'e neden boşuna para veriyim ki.

Digiturk yetkilisi : Sorun etmeyin beyefendi TRT1 de biz de yayın yapıyor demiş. Adam tabi basmış kalayı offf öldüm gülmekten yetkiliye bak trt de çekiyor demiş :)) :))

0|0
    0|0
  • Kadroyu koruyabilirlerse neden olmasın. Alex leblebi gibi gol atar bank asyada:D

1|1
    0|0
  • sonuna kadar izlerim kombine mı alrm forma mı alırım izlerim.. Kim ne yaptıysa hata kulüpçe cezamızı çeker alnımızın akıylada oynarız..

1|0
    0|0
  • izlerim tabi sonuçta futbolcuların suçu yok

yönetim hatalı

bir fenerbahçeli olarak iyi günde kötü günde takımıma destek veririm izlerim

1|0
    0|0
  • Maç TRT 1'de izlenir :))

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak tüm lig maçlarına bizzat giderim :)

0|0
    0|0
  • İzlerim tabi beleş maç izlemeyi çok severim... TRT beleş zaten.. Alırım çerezimi birde kahve otururum koltuğa düştükleri durumu izlerim...puhaha

0|0
    1|0
  • böyle birşey olmayacak bizsiz lig olmaz türk futbolu biter

1|0
    0|2
    • Fenerbahce Juventustan daha mı buyuk? Juventusun gıttıgı sene Italya Dunya sampıyonu oldu, 1 sene sonra Mılan Avrupanın en buyuk kupasını kazandı, gecen sene de Inter yıne Avrupanın en buyuk kupasını kazandı. Bence oalya fanatık yaklasıyosun Türk futboluna hiç bir şey olamz. Tam tersı bunca oalydan sorna fenerbahce cezalandırılmazsa Fifa ve Uefa bizim tüm takımlarımızı (milli takım) dahil tüm organızasyonlardan men edecek ve işte o zaman türk futbolu bitecek.

• Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz şike mike yaptıgımız felanda yok aziz başkanı indirmek istediler ve indirdiler gördüğün gibi herşeye devam

• gündüz maçları sarmıyo ya:))

0|1
    0|0
  • ben feneri şuan bile izlemiyorum ki...beni bursaspor ilgilendiriyor...

0|0
    1|0
Yükleniyor...