Suskunlar 13. bölümüyle nirvanaya ulaşmış! Gelecek perşembeyi nasıl daha çabuk getirebilirim?

Soluksuz izledim resmen o ne biçim bi bölümdü öyle.Artık Bilal şu Takoz denen yaratıktan esaslı bi intikam almadan öldürürse basarım o seti.Allahını seven şu mal Ahuyu çıkarsın diziden ya da aşk sahnelerini azaltsın valla çok gıcığıma gidiyo.Berk Hakman'ın önünde saygıyla eğiliyorum,o nasıl aşmış bir oyunculuktur öyle ben bile korktum ekran başında.Gazanferi türk dizi tarihinin en hasta ruhlu karakteri ilan ediyorum,aksini iddia edene dalarım :) Velhasılıkelam Ecevit de öğrendi Gurur'un aslında Gazanfer olduğunu.Gelecek perşembeyi nasıl daha çabuk getirebilirim,önerilerinizi bekliyorum :D

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya hakketten çok iyydi bu bölğm nefes almadım özellikle gazanferin sahnelerinde çok iyi oyuncu.Aslında gurur un gazenfer olduğunu tam olarak öğrenmedi polis olduğunu öğrendi bakalım haftaya çözülür dizi ya bide takoz çok fena konustu bilale resmen erkekliğini aldım dedi bilalin essaslı bi intikam alması şart oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çakma çakma dizileri de izlemem

1|0
    1|0
  • Normal olup olmadığını sorgulayarak getir. Olmadı baktın bir yol yok beyin bedava grubunda bir aylık hediye çeki veren kuruluşlara başvur sonra gelir

0|0
    0|0
  • ewt gerçekten güzeldi..o dizideki idolüm takoz irfan..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...