Kilo alıym derken çok küçük göbek çıktı. Body anlayanlar bakabilir mi?

kilo almaya çalışıyodum hayatım boyunca hep zayıf kalmıştım. 55 kilodan 68 kilo olmayı başardım sonunda. Ama yiyip yattıgımdan dolayı hafif minnacık bir göbek oluştu. yaklaşık 15 gündür spor salonuna yazıldım body yapıyorum.

Omuzlar kollar ve göğüs ağırlıklı çalışıyorum.

Hiç karın çalışmadım korkuyodum tekrar zayıflarım diye. Ama şu an kollar vs gelişirken göbek duruyor orda:) Bu akşamdan itibaren karın calısıcam. nasil calismaliyim?

dikkat edilecek husus şu; Kilo vermek istemiyorum sadece göbeği eritim karın kası cıkartmam lazım.

bu etkili olur mu yoksa zayıflatır mı bkaar mısınız bi; http://www.youtube.com/watch?v=cEvzL2exAxk

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben hala 55

0|0
    0|0
    • boyun kaç ama?

• dostum bneim kemigim iri cok zayıf gösteriyorum emin ol

• 57 idim en son şu an 54 de düşmüşümdür ramazanda

Kızlar Ne Diyor 1

• spor salonu zaten seni ynledirecek bir program verecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tüm vücudunu çalıştırman lazım yoğun ve mükemmel motivasyonla.. Ve başlamadan önce antremanlara ruhsal olarak da hazırlıklı ol

0|0
    0|0
  • Çok hızlı kilo almışın ondan dolayıdır biraz daha devam et karın çalış toparlarsın

0|0
    0|0
    • salondaki hoca biraz bilgisiz boodozlama fizik yapmiş. bana göre pek bilgisi yok.
      ama benim göbek çok az ya hafif. yemek göbeğidir kalıcı degil falan dedi takma kafana falan dedı ama bıldıgın gobek yahu

Yükleniyor...