Düğünde yaşadıklarımızı eşim nasıl unutur....ben unuttum gitti...

beni istemeye geldiklerinde babası annelik hakkı istiyormusun dedi anneme baba istediğiniz bir taki varmı dedi babama babam taktiğiniz şerefinizdir dedi annemde sadece bizim şehrimiz düğün istiyoruz dedi...sonra eşim askere gitti..sadce 2 bilezik taktılar...neysee babası tamam dedi annesi yapamayız dedii...nyse eşimle biz konuştuk benim ailemdede yok tu onun ailesindede ve biz evlenince yurt dışına çıkacaktık eşimin görevi sebebiyle ben de ücretsiz izine ayrılacaktım...öğrenim kredisi ve kredi kartım toplam 7500 tl borç tu...ama eşimin öğrenim kredisi+banka kredileri+ailesinin masraları...son dönem eşim askerdeyken ben kendi borçlarımı kapatma ve düğün hazırlık telaşındaydım...askerdeyken onun sadece uçak biletini alabildim onun dışında param yollayamadım...1 yıl oldu evleneli eşim askerdeyken bana etmediğinizi bırakmadınız hiç anlayışlı davranmadın...para bile yollamadın...bide borcunu ödedim gibi şeyleri hala gündeme getiriyo ve ben şu an ücretsiz izindeyim ve başka bi ülkedeyiz...devlet memuru olduğum için de başka bi iş yapamıyorum burada...herneysee benim gururum inciniyor bunu her söylediğinde ve ondan nefret ediyorum...aileme de kızıyorum düğün için destek veremediler diye hoşs borçlarımızın hepsini altınlarla ödedik ama ...hala konuşuyor..altınlar gelinin değilmidir arkadaşlra...ayrıca bunları unutması için ne gerekiyor...ben demiyorum ki bana bunu almadınız şunu almadınız birde çalışamıyorum senin yzuünden diyeee...şimdi konuşmuyoruz...nasıl bi yol izlemeliyim bilemedim...

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• olmuş bitmiş bir sey,daha neyi uzatıyor anlamıyorum,ben mutlu oldukdan sonra geçmiş geçmişte kalmıştır...insan gurur meselsi yapıp açmaz o konuları bir daha,o bu konuları açıyorsa suç onda,sen aklı başında olgun birine benziyorsun,eğer çok rahatsız oluyorsan ,konuş kendisiyle..

1|0
    0|0
    • evet konustum bunları sokusturdugu anlarda oyle mutlu zamanlarımız da oluyorkı...ornegın en son dızımde yatarken bı arkadasın dugununden bahsederken soyledı...bu konuyu acacaık olursak ben cok haklıyım bı erkek olarak hıcbır goevını yerıne getıremedı su an calısmıyorsam da onun ıcın bunların kıymetını bılmıyor.ınanın caresızım bıktım

• ben senın borcunuda odedım deyınce ofkelenıyorum ve onun kazandıgı paradan bırsey alıp gıyemıyorum yemek yerken de boğazıma duruyor.tesekkur ederım umaırm duzelır

• senin kocanın kişiliği tam oturmamış yerine sanırım,dediğim gibi umarım düzelir zamanla

Erkekler Ne Diyor 1

• Anlayışlı ve olgun birine benziyorsunuz. Sakin bir zamanında oturup konusun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• geçmiş gitmiş olay konu kapanmış borç ödenmiş daha neyin kavgasıdır bu anlamadım. düğünlerin en berbat yanıda bu altın taktın astın mevzusudur herhalde sevdiğinle birlikteyken başını sokacak bir evin yiyecek yemeğin varken kese kese altın çok da olmazsa olmaz birşey değil. kaldıki altın gelinindir damadındır davasıda yanlış bana göre. siz o altınlarla ne güzel borcunuzu kapatmışsınız işte.

eşinde bunu sadece gururuna yediremiyor bence erkek olarak bişey yapamaması biraz canını sıkıyor. ama hayat müşterektir lafını birinin ona hatırlatması lazım.

0|0
    0|0
  • merhaba canım bızde esımle herseyı kendımız yaptık esya ev dugun aklına ne gelıyorsa aileden asla desten bırsey almadık ama asla bır bırımıze sunu yaptık sunu sen aldın felan demeyız kı hıc kımsede demez esın bıraz bunalıma gırmıs galıba zor bır durum olmus sızede tabı baska bır ulkedesınız felan olunca ıyce daralmıstır esınle sakınce konus ınann onu senı kırmak ıcın dememıstır bunalımda oldugu ıcın yapmıstır sabırlı ol ve sakın kal hep sınırlenınce cevap verme sakınlesınce sakın sakın talı dılle anlat durumu o zaman daha kolay anlasırsınz...

0|0
    0|0
    • yok bunalımda falan deıl unutamıyormus sakınken konustugumuz da oyle dıye evlenınce degısıyorlar kesınlıkle

• kendı aılesı hıcbırsey yapmadı sadece 2 bılezık...

• işte sende bırgun dekı ben sana hıc bır sey dıyormuyum de bırsey ıstıyormuyum de ama sen bana yuklenıyorsun 2 bılenzık taktı ailen baska ne yaptı de benım ailemde yapmak zorunda degıl ben kız taarafıyım felan de ama kırmadan ıncıtmeden ıncılmeden tabıkıde ya bazı erkeklerde var bu huysuzluk ama zamanla hazmeder merak etme sen elıden geldıgı kadar kendını yıpratmamaya calıs

• öncelşkle kocan cok ama cok yanlış düşünüyor öyle şey mi olur yaa...ayrıca altınlar kesinlikle gelinindir.senin o altınları verdiğine şükredip oturmalı.sen doğrusunu yaptın sana bi daha böyle cıkısırsa susma bncee susdukca üzerine gelecktir..sakın susma..snde ona hesap sor hesplasın öyle şey olmaz..artık si evlisiniz yok bu yok şöylee mazide kalmıs neyin kafasını yaşıyor oo ya .s.s

snin adınada üzüldüm acıkcasu..

0|0
    0|0
  • ya ne olursa olsun erkek kıza harcadıklarını basına kalkmaması gerekıyor. kusura bakma ama eşin terbiyesizlik yapıyor. evlenmişsin hala paranın hesabınımı yapıyor yazık ya

0|0
    0|0
  • Nankor insanlardan birsey beklenmez. Esinin yaninda ol her zaman ona destek ol...

0|0
    0|0
Yükleniyor...