Beşiktaş galatasay düşmanlığı?

görüldüğü üzere son yıllarda gerek futbolcular gerek başkanlar gerek taraftarlar arasında ciddi bir düşmanlık başlamıştır sizce bunun nedeni ndr?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Suleyman Sebanin dedigi gibi Beşiktaşın Beşiktaşlıdan başka dostu yok. Mesele sadece stat konusu değil bizim kimsenin dostluğuna ihtiyacimiz yok Beşiktaşlılik duruşu bunu gerektirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Asıl baş düşmanımız FB ile yakın olması olabilir mi? Daha doğrusu Fiko'nun fb için yaptıkları? matematiksel olarak bjknin hala şampiyonluk şansları olduğu zamanlarda açıklama yapıyor fbnin taraftarlarıda gelsin şampiyonluk kutlasın diye? sanane yani. bjk taraftarı bile ona kızdı, sorun başkanda bjkde değil..

0|0
    0|1
    • gs önce kendi başkanına baksın 3 yıl önce bn acemiyim diyip aziz başkandan yardım istiyen ünal şimdilerde arkasından konuşmaya başlamış aynı zamanda iktidar yalakası olan ünal 20 milyon gslini aynı zamanda ak partili olduğunu söylüyor. D yazık yalakalık yapmayı bile beceremiyo bezcriksiz.. D

• mantığa bak :D kızlar futbola karışmasın.. oldu ya sen böyle dedin ya şimdi tüm kızlar olarak seni dinleyip gider kısır yaparız :D ahahaha zihniyetsiz cahil seni.. by

• bn daha fazla senin seviyene düşemicem kendime inanamıyorum bir kızla futbol tartışıyorum hemde ünal karısına süper bir başkan diyen kızla gerçekten kendime inanamıyorum snde gs taraftarının o %90 lık bölümüne giriyorsun cahilce şuursuzca futbol yorumluyosun yazıkkk :D

• Galatasarayliyim ve Besiktasli olan arkadaslarlada sorunum yok dusmancilikda duymuyorum. Turkiyede bir birine dusman olan takim GS VE FB ki bunu fenerli olarak sende biliyosun

0|0
    0|0
    • bn fenerli değil beşiktaşlıyım ama fenerede bir sempatim var fbjk kapiş :d

• Bu soruyu sormak için mi üye oldun?

0|0
    0|0
  • fb - gs kadar olmasa da bjk-gs arasında da var sonuçta

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmemde BEŞİKTAŞIM benim biricik seviglim söyle senden baska kimim var benimm?

0|0
    1|0
  • bu soru içinmi yeni üye oldun

1|0
    0|0
    • çattık ya al bir tane daha soruya soruyla karşılık verenlerin Iq sunun ayakkabı numarasndan daha küçük olduğunu biliyomuydun :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Ünal Aysal gibi vizyonlu bir başkana sahip olmamız bazılarının zoruna gitti çünkü son 3 yılda hem aldığımız kupalar hemde yaptığımız transferler bazılarının çok zoruna gitti bizim Beşiktaş a karşı düşmanlığımız yok ama onların özelliklede Bjk yönetiminin var bizim stadımızda oynamak istemişlerde bizde izin vermemişik madem öyle emek hırsızı Aziz Yıldırım Bjkye stadını verseydi neden vermedi

0|0
    0|1
  • Benim Galatasaraylı arkadaşlarla hiç bir sorunum yok.. Neden olsun ki?

0|0
    0|0
  • Spor düşmanlık için yapılmaz ama insanlar bunu anlamadı anlamazda asla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...