Kollarim incecik olsun istiyorum ama nasıl?

Ben kilo veriyorum ama Kollarim hala kalın üst tarafı omuzlarım zaten genis bide yuvarlak duruyo ve srekli kilo alip vermekten acayip sarkti böyle çok etli duruyo sadece üst kolum nasıl toparlanır?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 1-2 gün cardio antrenmanı yapmanız gerekiyor hem kalp sağlığınız için hemde bu şekilde vücutta sarkma vs. ortadan kalkacaktır.
    Dambıl kullanmanızı tavsiye ederim düşük ağırlıklarla çalışılmalı sakın korkmayın dambıl çalışırsam kaslarım çıkar iğrenç durur demeyin çünkü bayanlarda testeron oranı çok düşük olduğu için istesenizde yapamazsınız çok çok zor.
    Gencvefit cardio antrenmanı size yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0
    • Mesela spordan sonra dambıl calistiktan sonra falan eliptik bisikletle falan çalışmaya basladim bu dogru mu? Tesekkrler

• Tamamen sporun bittikten sonra bisiklete binmeni önermem dinlenmen gerek. Bisikletide sabah saatlerinde sürebilirsin aksamda cardio yapabilirsin. Dambıl çalışma günün ayrı olsun cardio günün ayrı olsun bisiklet günün ayrı olsun ama bisikleti pek önermiyorum ben dışarda 30 dakika yürüyüş daha iyi olur

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende incecik Hamurlu bir pizza istıyorum asdfg ama olmayınca olmuyor maralım sdad

1|0
    0|0
  • Haftada 3 gün düzenli kardiyo ve 4 günde pilates yapmalısınız. Diyetide spor yaparken bırakmayın.

1|0
    0|0
  • cardio..

1|0
    0|0
  • sündürmen lazım başka yolu yok

0|0
    1|0
  • Kemik yapin o sekildir degistiremeZsin, sakat dogmadigin icin sukretmelisin. Sagligindan sikayetci gbi konusma derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birer litrelik sise al iki eline de. Ayor kollarimi. Ve siseleri. kaldirip indir. Yavas yap bu hareketi. Zorlamana gerek yok. Hergun 15 tanr yap bir haftaya etler sIKIlasoyor. Bide kadin sinavi var. Dizlerin ustune otur yere. Sadeve diz kapaklari ama. Sinav cek. Neredeyse hic zorlamayan bir hareket. Ama sabah aksam 10ar tane yapabilirsen iyi olur. bir haftaya duznli yaparsan etkisini. gosterir

1|0
    0|0
  • love yourself the way you are, bitçh.

0|0
    1|0
Yükleniyor...