Kız arkadaşımın faceine girdim. Bir kız ona kocama doğum günü sürprizim var karşılığını alıcaksın demiş. Bunun anlamı nedir?

kız arkadaşımın faceine girdim..bir kız ona kocamın doğum günü sürprizi var..karşılığını alıcaksın demiş..bunun anlamı nedir...peki öyle erkekler ile yatıp kalkma durumu varsa siz onu affeder misiniz

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu yazışmadan bunu mu çıkardın hemen. O zman sen kız arkdaşını hiç tanımıyorsun ..

ben kızı tanımadığım halde ilk aklıma gelen kocasına süpriz hazırlayacaklar ondanda yardım istemiş..

0|0
    0|0
    • yarın esımın dogum gunu ve ben evde olamayacagım esım ıcın dogum gunu hedıyesı arıyorum canım.ne dersın ılgını cekermı karsılıgını alacaksın merak etme... söz bu gerisini sen cevapla

• yok daha yeni gelmiş...amannn netten ne sevgi olur zaten..yaaa bu zamanda kime inanacağız be Allahtan başka...bu kadar mı alçaldı bu millet...doğru olamayacakmıyız bizler

• sanal kız mı bu hıms.. ya o maili atan sapm gibi sahte ise.. yani olayın içini bilmiyorsun ama sanldan sevgili olmak meşaketlidir. Bu arada kıza öyle demek de olmaz bilemem kıza sor.. tamamen sana kalmış konu ama sanl tehlikeli tabii

Kızlar Ne Diyor 7

• pes diyorum,evli bir kadın kocasının d.gününde senin kızı hediye edicektir pastadan felan çıkar:akıllı olun biraz ya...

0|0
    0|0
  • Önce bu mesajı kız arkadaşına bir sor.Anlamı neymiş.Panikleyecek mi bir bak.Cevabına göre yolunu belirlersin.

1|0
    0|0
  • ohoo... benden beter paranoyaya baglamısınız siz.ya spamdır yada farklı bir seydir bu kadar abartmayın, ayrıca erkek arkadasım, esim sevgilim her kimse, degil face v.b benim cantamı kurcalasa tepkim cok ağır olur, ayrılığa kadar gidebilir.

0|0
    0|0
  • Kötü düşünüyosun.Kıza sorsana bakalım

0|0
    0|0
  • allah cıvısı eksıklerı eksık etmesın.

0|0
    0|0
  • Basimiza tas yagcak tas. :(

0|0
    0|0
  • hediye icin yardım istiyodur. kalbin kotu senin ne dusundun dur dur ben soyliym gurup seks yapıcaklarınımı!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sakın kız arkadaşına sorma onu takip et.Ve cevabı kendin bul.ALdatıyorsa bas tekmeyi acıma hiç o sana acımadı sende acıma.Ya da basma tekmeyi sende onu aldat fotoğrafınıda onun cebine yolla.Kudursun.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bir yaşıma daha girdim:S

0|0
    0|0
  • Bi Kere Yapan Bidaha Yapar Hocam Affetmek Yok Yola Devam...

0|0
    0|0
  • dostum yok artık ya olayı nereye getirmişsin :D yardım edecektir süprizine okadar.

0|0
    0|0
  • Senin bence için fesat Gizli kullanıcı. Belki süpriz hazırlamak için yardım istemiştir kadıncağız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...