Lazar angelov hakkındaki düşünceleriniz neler? herkeşe artı 1 :)?

Beyler bu adamı kendime idol olarak görüyorum kendisi steroid kullanmadığını söylüyor ve yaptığı bu spordan müthiş para kazanıyor antremanları çok sert yani bu kadar olmasa bile yakın bir vücut ne kadar zamanda olur ben 2 sene diye düşünüyorum var mı çalışma önerisi olan veya yardımcı ürün tavsiye eden yardımlaşalım arkadaşlar.
Kızlar bu adamı nasıl buluyorsunuz itici geliyormu size merak ettim kendileri mükemmel denilecek vücuda sahip yağ oranı yüzde 5 gibi artı manken alalım yorumları

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Adamın kası yok kasın adamı var :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya bu artı 1 ne demek? Yeniyimde ben anlamaya calisiyorum siteyi:))

0|1
    0|0
    • yazının sol altında beğeni yeri var yorum yapınca soruyu soran kişi verebiliyordu bende verdim

• Teşekkür ederim aydinlattin beni :)

• pek işe yaradığı yok ama insan kasıyor işte :) rica

• 2 senede lazar angelov'un vücuduna sahip olamazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• steroide kesinlikle var kardeşimm o kadar sene o şekilde fitt duramaz hiç bir sporcu

0|1
    0|0
    • yağ oranı çok düşük ama ya sporcular sadece yarışmalar için düşürüyor yüzde 4 -5 e bu adam hep öyle geziyor sen steroid şart diyorsun yani

• ben demiyorum uzmanları öyle diyorrr

• Adam sanki cetvelle ölçüp ölçüp kas yapmis :)

0|1
    0|0
    • kanka felaket adam ya insen değil bu çok düzgün vücut var pezevnkde :D

• Fit olmak çok iyi bir his adami kendine getiriyor %60 özgüven artiyor :D

• benchde 120 yaptığını düşünsene hayvan gibi hissederim ben valla :D

• 2 seneeye oyle mi... yok artik

0|1
    0|0
    • neden küçümsedinki px90 videoları var görmedin galiba bence imkansız değil

• ya ben bu olayı iş hayatımada taşımak istiyorum bu adamlar deli gibi para kazanıyor yattığı yerden yok reklamıydı yok çekimiydi hadi en kötü bir spor salonu açar hoca olursun oda süper bana göre görüyorum adamları onlardaki rahatlık kimsede yok valla

• Kolay yoldan para mi istion... onlar gibi hayat mi istion... sen gibi kac insan var... allah kolaylik versin

• Tanimiyorum

0|1
    0|0
  • çok çirkin mk

0|1
    0|0
  • Nasıl para kazanıyor anlamadım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...