Sneijder gidecek Balotelli gelecekmiş sizce doğru bir hamle mi?

Galatasaray Dünya Kupası'nda gösterdiği performansla dikkatleri çeken Sneijder i 20 Milyon Euro'ya satıp o parayla Milanlı yıldız Balotelli yi alacakmış ne düşünüyorsunuz?

0|0
323

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder' i 20 milyon euroya satarlarsa faydalı bir oyuncu alacaklardır, bu kesinlikle balotelli de değildir.

Ayrıca Balotelli sorunlu bir oyuncu, Türkiye' deki takımlar bizden yana sürekli Balotelli üzerine oynar, tıpkı Meloda yaptıkları gibi.

cut.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Fanatik haberlerine inanmayin. Balotelli gelmez

0|0
    0|0
  • Bence yanlış hamle ikincisi sneijder dünya kupasında ne yapıpta dikkat çekti anlayamadım. Meksika maçında attığı kritik gol ve Kosta Rika maçında yer aldığı 2-3 pozisyon lütfen bana ne yaptı biri söylesin orta sahadaki pas bağlantısını kurması gereken adam Sneijder ama o ortada prk fazla yok.

0|0
    0|0
    • Medya olsun, rakip takımlar oynasın en çok melo üzerine oynuyor, adam nefes alsa haber oluyor.

• Sen kardeş başka yerde yaşıyorsun herhalde ne olursa Fenerbahçe üstüne oynanıyor Emre ye yükleniyorlar. Melonun bir gün konuşuluyor yaptığı terbiyesizlikler Emre nin 1 hafta sen bence farklı dünyada yaşıyorsun ya da iyi takip etmiyorsun. İkincisi melo nun üzerine oynayan futbolcular yok mu var var tabi ama hakemler melo tahrik olduğunda veya tahrik ettiğinde meloyu atamıyor. Nerde şerefli basın nerde şerefli fedarasyon nerde şerefli halemler yeri geliyor bize haksızlık yapılıyor yeri geliyor size yeri gelir a takımına b takımına ama iyi takip et en az haksızlık yapan en çok af gören en çok haklı hep gs oluyor?

• Bence iyi olur geldiğinden beri sneijderin oyun stilini ve tarzını beğenmiyorum 20 milyon avro iyi bir rakam.

0|0
    0|0
  • gelmesin türkiye zaten sımarıkların cenneti

0|0
    0|0
  • bence böyle bişey olmayacak snirjder gidebilir ama 20 milyone dzekoyu al daha iyi zaten burak var bruma olcan nereye oynatacak kimi yedek bırakacak bu salak hoca

0|0
    0|0
  • balotelli yi bilmemde sneijder gitsin
    selçuğu bitirdi adamın varlığı
    2 3 maç iyi oynayan bir senijder için tüm sezon iyi oynayan selçuk feda edilemez

0|0
    0|0
  • Bak galatasaray 2005 den 2012 ye kadar gerılerdeydı cunku kalecı ve forvet arkası eksıgı vardı. Muslera ve sneıjder ı bulunca yenıden yukseldı. Yenıden bı forvet arkası eksıgı yasarsa baya zorlanacak galatasaray. Sneıjder cok onemlı. Yerıne alternatıf yok

0|0
    0|0
  • Çook sacma :( Sneijder ofansif ortasahaydı forveti desteklerdi sağa sola top atardı. Balotelli direk ileri topcusu :( forvet yani. Cok sacma olur bu şekil bence

0|0
    0|0
  • şinoya kim veriyormuş 20 :D

0|0
    0|0
  • baletelliye de 20 milyonn verecekse bence gerek yok balotelli daha ucuza gelirse gs para kazanırsa bu işte o zama olur..

0|0
    0|0
  • disiplinsizleri toplasınlar, bizde adam olurlar.

0|0
    0|0
  • saçmalık kesinlikle gitmemeli hazır iyi formada adamı satıp ülkemize uyum saylayacagı dahi belli olmayan bir adama niye o kdar verilir anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Niye gizli soruyorsunuz ki soruyu?

0|1
    0|0
  • Çükümü alırlar anca bağyan.

0|0
    0|0
  • Fanatikte yazıyordu bu haber cevap vermeye gerek duymuyorum.

0|0
    0|0
  • Dogru sneijder yas olarak 2-3 yil daha oynar ama balo çok genç

0|0
    0|0
  • Balotelli yi alirsa sabriyi dover kesin

0|0
    0|0
  • Meloyla artik cirkeflik yarisina girerler... fener maclari hic bitmez

0|0
    0|0
  • Şınaydır yaşlandı genç biri fena olmaz Sabri reyiz de kadroda olaydı iyidi

0|0
    0|0
  • Galatasaray balotellinin saç telini alamaz. Adam mal mı ezik takıma gelsin :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• ya hahahahahhahahaahahhahahah. iyi güldüm :D :D

0|1
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • Şınoya kimse 20 vermez :)