Ayrılıktan kalbi ağrıyanlar buraya? Sebebi neydi ayrılığınızın? Paylaşmak ister misiniz?

hani gelince unuturum herşeyi affederim dediğiniz zaman var ya hani ayrılık acisinin en uç evrede olduğu özleminizin sizi yakıp kavurduğu o an. o ani yaşayanlara bir soru. neydi sebebi ayrılığınızın? sizce sizi haketti mi? suan ki açınızia verdiğiniz değere laik mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk izlenim çok önemli" derler..İlk iki dakika kocaman bir yüreği var sanırsın,Sonra bir ömür, o yürekte iki dakikayı ararsın..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayrılığımızın temel sebebi herhalde bana göre mezhep farklılığı ben sünniyim o ise alevi bir türlü alışamamıştı bu duruma yaklaşık 4 yıl sürdü ama hep soru işaretleriyle sürmüş değermiydi değerdi ama olmadı işte ben acımı tek başıma çektim kimse yoktu yanımda o kadar çok yanlız kaldım ki yanlızlığımın içinde kaybolmuştum çok şükür tünelin ucundaki ışık göründü şimdi yavaş yavaş oraya yol alıyorum ona göre ayrılmamızın çok sebepleri vardı ben ona değer vermiyormuşum gibi mesela bu bana çok komik geliyor hala

0|0
    0|0
    • sence neden değer vermedgni düşündü? durduk yere düşünmemştr elbet bunu

• yanlış anlamandan korkuyorum ama arkadaş olarak eklesek mi birbirimizi olmaz dersen de saygı duyarım

• cevap vermediğine göre yanlış anladın herhalde kusura bakma

• Yaşlanmışın be ceren

0|0
    0|0
  • birine çok deger verirsin ve kaybedersin... vermezsin kazanırsın ben bugune kadar sayısız kızla çıktım ama birini sevdim onuda kaybettim...

0|0
    0|0
    • sayısız kızlardan biride ya seni sevdiyse... belkide tek dilsin.

• Valla Bacım yıl Önce Yaşadığım Olay Yüzünden Kalbimde Büyüme Başladı

Çünkü Sonuçta Birine değer veriyosun E haliyle Kalp etkileniyor

Kalp Olmazsa Olmazımızdır

0|0
    0|0
  • aldatmak

0|0
    0|0
  • Ayrildık diyebilcek kadar uzun sureli bir iliski yasamadim

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem ama bana göre hiçbir hata affedilmemeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Affedilecek hattalar var affedilmiyecek hattalar var affedilmiyecek hattalardan birtanesi aldatilmak.

0|0
    0|0
  • Terk edildim, "sen benden daha iyisine layıksın" klişesi ile.

0|0
    0|0
    • merak etme böle basit birini çabuk unutursun. untmak çok kolay yani benim için öle. eskiden öyle dildi ama. haketmienleri untmam için 3 gün yetio 4ncü gün vur patlasın çal oynasın. untmamdan kastim hafızanda elbet kalır zamanla gder ama sevgn bi anda btio soğuosun.

• peki giden 1 buçuk yılım...?

• öle düşünme ömür boşa gecio bazen bırak 1 buçuk yılı.. önüne bakamazsan hiç bi zaman mutlu olamazsın. keşkeler geçmişi geri getirmio yada olmamış sayamıo

Yükleniyor...